کد خبر: 1754765/42 زمان: 17:35   1400/02/21 بازدید: 19,951

روایت متفاوتی از خورخه ده فروتوس؛

داستان ستاره ای که از هیچ به لالیگا رسید

خورخه ده فروتوس یکی از ستاره های غیرمنتظره این فصل لالیگا است.

به گزارش "ورزش سه"، داستان خورخه ده فروتوس، هافبک جوان لوانته نمونه ای از پشتکار برای رسیدن به رویای بازی در لالیگا است. در ادامه چند واقعیت جالب درباره این استعداد آینده دار را مرور خواهیم کرد؛

 

1-داستان خورخه دو فروتوس یک قصه عجیب و غیرمعمول بوده، زیرا او تا 16 سالگی در هیچ تیم فوتبالی بازی نکرده و کار خود را از سطح نوجوانان آغاز کرده است. اولین تیم او درست دو سال قبل از اینکه این بازیکن و پدرش به مادرید سفر کنند، سپولودا نام داشت. پس از تست های مختلف در تیم هایی در پایتخت، رایو ماژاداهوندا به او برای حضور در تیم نوجوانان پیشنهاد داد.

 

 

2- این بازیکن از کوچکترین روستا در بین تمام بازیکنانی که در این فصل در لالیگا بازی می کنند، آمده است. ده فروتوس اهل ناوارس دو انمدیو است، شهری در سگوویا بیش از صد خانوار ساکن ندارد.

 

3- نزدیکترین مغازه ورزشی به شهر دی فروتوس یک ساعت فاصله داشت و خانواده او به  علت کار هفت روز مداوم در هفته در زمین نمی توانستند با خورخه به آنجا بروند. پس عمه او که در مادرید زندگی می کرد اولین کفش های فوتبالی این بازیکن را خریداری کرد. اولین ضربات خورخه در زمین فوتبال نیز در سنگ فرش های پشت کلیسای شهر نواخته شد.

 

 

4- در فصل 2017/18، خورخه یکی از بازیکنان برجسته در جریان صعود تاریخی رایو ماژاداهوندا به دسته دوم فوتبال اسپانیا لقب گرفت. این درخشش باعث شد تیم دوم رئال مادرید یعنی کاستیا با خورخه تماس بگیرد. او پس از یک فصل حضور در تیم دوم،  به صورت قرضی برای رئال وایادولید و رایو وایکانو به میدان رفت و در ادامه به باشگاه فعلی خود لوانته پیوست.

 

5- در فصل فعلی لالیگا دی فروتوس عملکرد خوبی داشته و به عنوان یک بازیکن اصلی در تیم پاکو لوپز ظاهر شده است. هافبک جوان بازیکن لوانته که در مجموع با ارسال هفت پاس گل از این حیث بهترین بوده و  همچنین در چهار بار نیز گلزنی کرده است.

 

 

محتوای اختصاصی ورزش‌سه با همکاری رسمی لالیگا 
This Content Is Provided By LaLiga In Partnership With Varzesh3

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.