کد خبر: 1754912/44 زمان: 12:26   1400/02/22 بازدید: 11,222

سوشیل کومار، از اسطوره تا متواری شدن 

تعقیب ستاره کشتی هند به جرم قتل 

سوشیل کومار سرشناس ترین کشتی گیر کشور هند، به جرم قتل در حال تعقیب از سوی پلیس این کشور است.

به گزارش "ورزش سه"، گفته شده سوشیل کومار که مدال برنز بازی های المپیک 2008 پکن و مدال طلای رقابت های جهانی 2010 مسکو و چندین دوره قهرمانی در رقابت های آسیایی را در کارنامه ورزشی خود دارد، در درگیری با یک کشتی گیر جوان 23 ساله به نام ساگر دنکاد حضور داشته و کومار به همراه سایر همراهان خود قصد داشته این کشتی گیر را به دلیل بد دهنی ادب کند و در ادامه با ضرب گلوله وی را به قتل رسانده اند.


شاهدان این حادثه گفته اند که سوشیل و دوستانش این کشتی گیر را از خانه اش ربوده اند و به دنبال ادب کردن وی مقابل دیگر کشتی گیران بوده اند.


پلیس در صحنه درگیری پنج وسیله نقلیه را مورد بازرسی قرار داده که در حیل بازرسی یک اسلحه با دو خشاب پر و همچنین پنج فشنگ شلیک شده پیدا شده است.


سوشیل کومار هم اکنون متواری و دائما در حال تغییر مکان اقامت خود است.


فدراسیون هند در مورد این اتفاق سکوت خود را شکست و اعلام کرد: زمانی که سوشیل کومار در اوج قهرمانی خود بود کشتی هند را نیز به اوج رساند اما حالا که پلیس در پرونده قتل به دنبال این کشتی گیر است، همانقدر که تصویر این کشتی گیر آسیب دیده، تصویر این ورزش نیز آسیب دید.


این اتفاق درست در زمانی رخ داده که کشتی هند توانسته با 8 سهمیه المپیک بالاترین سهمیه المپیک خود در المپیک ها را کسب کند و کشتی گیران این کشور آماده حضور موفق در این بازی ها هستند.


کشور هند با مدال برنز این کشتی گیر در المپیک 2008 پکن به بی مدالی خود در میادین المپیک پس از 56 سال پایان داد و پس از موفقیت این کشتی گیر کشتی گیران دیگری نیز توانستند نمایش موفقیت آمیزی از خود به جای بگذارند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.