کد خبر: 1755076/58 زمان: 11:27   1400/02/23 بازدید: 14,290

آقایی: توقع نباید از تیم ما بالا باشد

مهاجم آلومینیوم معتقد است تیمش شانس کسب سهمیه آسیایی را دارد، اما باید انتظار هواداران از آنها منطقی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم آلومینیوم موفق شد در هفته بیست و دوم لیگ برتر میزبان خود صنعت نفت آبادان را با یک گل شکست داده و با ۳۲ امتیاز به رده پنجم جدول صعود کند. میثم آقایی، مهاجم تیم آلومینیوم در مورد این پیروزی گفت: نفت در خانه حریف بسیار سخت‌کوشی است و شکست دادن این تیم بسیار دشوار بود که ما این موضوع را به خوبی می‌دانستیم.

 

او ادامه داد: بعد از روند خوبی که از شکست پُر گل مقابل سپاهان در پیش گرفتیم، نیاز داشتیم که در بازی با صنعت نفت پیروز شویم. این پیروزی موجب شد تا مسیری که در پیش گرفته‌ایم حفظ شده و به اهداف بزرگ‌مان نزدیک تر شویم. البته بازهم باید تاکید کنم که این برد به آسانی به دست نیامد و ۹۰ دقیقه بسیار پرفشاری را برای کسب سه امتیاز سپری کردیم.

 

مهاجم آلومینیوم در پاسخ به این سوال که منظورش از اهداف بزرگ آلومینیوم چیست، گفت: آلومینیوم در اولین سال حضور خود در لیگ برتر به سر می‌برد و همه از آن اطلاع داریم. خوشبختانه با لطف خدا شرایط را به گونه‌ای رقم زدیم که از زیر سایه یک تیم تازه وارد خارج شدیم و به اهداف بزرگتر فکر کنیم. این اهداف خیلی زیاد هستند؛ حضور در نیمه بالای جدول، تلاش برای به دست آوردن سهمیه و خیلی چیزهای دیگر که با تلاش و کسب نتایج خوب دور از دسترس نیست. البته نباید انتظارات از تیم ما بالا باشد چون تا همین‌جا هم بسیار عالی کار کردیم و فراتر از تصور بودیم.

 

آقایی در مورد بازی این هفته تیمش مقابل پدیده گفت: پدیده در هفته‌های اخیر بدون شکست بوده و بازی با چنین تیمی کار سختی است. خط دفاعی آنها خیلی وقت است که طعم باخت را نچشیده‌اند. مثل اهمیت سه امتیاز بازی با صنعت نفت، برتری مقابل پدیده هم برای حفظ روند خوبی که در آن هستیم بسیار ضروری است و امیدوارم که بتوانیم با تدابیر آقای منصوریان و انجام یک بازی خوب به آن دست پیدا کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.