کد خبر: 1755090/39 زمان: 12:18   1400/02/23 بازدید: 6,249

سهرابی از داوری رفت، کامرانی‌فر می‌آید

مراسم تودیع رییس دپارتمان داوری فوتبال دیروز در فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا سهرابی که از حدود یکسال قبل ریاست دپارتمان داوری فوتبال را برعهده داشت، روز گذشته سمت خود را ترک کرد و مراسم تودیع او نیز برگزار شد.


بعد از سپرده شدن ریاست کمیته داوران فدراسیون به خداداد افشاریان طبیعی بود که تغییراتی در این کمیته و همچنین دپارتمان داوری ایجاد شود که حالا علیرضا سهرابی از این سمت کنار رفته و جامعه فوتبال منتظر اعلام جایگزین او هستند.


از این رو گفته می شود حسن کامرانی فر کمک داور سابق فوتبال ایران که سابقه بین المللی زیادی نیز دارد، گزینه اصلی این پست است و حتی احتمالا روز شنبه نیز او رسما به عنوان رییس دپارتمان داوری معرفی می شود.


این در شرایطی است که کامرانی فر در گذشته دوران کوتاهی ریاست دپارتمان داوری را برعهده داشت و به خاطر اختلافاتی که میان او و برخی داوران پیش آمد، خیلی زود سمتش را ترک کرد.
حالا نیز دوباره کامرانی فر گزینه اصلی ریاست دپارتمان داوری شده است. در این خصوص شنیده می شود که انتخاب اول افشاریان نیز برای دپارتمان داوری کامرانی فر نبوده اما برخی فشارها از سوی مقامات بالادست فدراسیون باعث شده تا کامرانی فر انتخاب شود.


حال باید دید با حضور این کمک داور سابق در دپارتمان داوری چه اتفاقاتی رخ می دهد و او چگونه با داوران و کمک داوران شاغل در فوتبال ارتباط برقرار می کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.