کد خبر: 1755644/29 زمان: 14:37   1400/02/25 بازدید: 12,750

ادعای عجیب خامس؛ به زودی بازنشسته می‌شوم

ستاره کلمبیایی سابق رئال و حال حاضر اورتون قصد ندارد تا سنین بالا فوتبال بازی کند.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان 2019 خامس رودریگز پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن، به رئال برگشت اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفت. او که می دانست مورد اعتماد زیدان قرار ندارد، با ناپولی و اتلتیکو وارد مذاکره شد و در نهایت پیشنهاد اتلتیکو برای او جذاب تر بود؛ به خصوص اینکه تمایل داشت در شهر مادرید بماند.

 

 

 

 

پس از شکست 7-3 رئال از اتلتیکو در بازی های پیش فصل، انتقال خامس به اتلتیکو هم منتفی شد. خامس فصل را در ترکیب اصلی رئال شروع کرد ولی پس از یک مصدومیت بد، دیگر نتوانست به ترکیب رئال برگردد.

او تابستان 2020 سرانجام به صورت رایگان از رئال جدا و راهی اورتون شد تا در این تیم به روزهای اوجش برگردد.

 

 

 

 

خامس در مصاحبه جدید خود ادعای عجیبی را مطرح کرد؛ اینکه چیزی به بازنشستگی اش نمانده است:« در مورد بازنشستگی خیلی فکر نکرده ام و نمی توانم بگویم در چه تیمی به فوتبالم پایان می دهم. اینکه به کلمبیا بر می گردم یا خیر ولی معتقدم دیگر چیزی به بازنشستگی ام نمانده است.

29سال دارم و دیگر چیزی به 30 سالگی نمانده است. من جزو فوتبالیست هایی نیستم که تا سن بالا به بازی ادامه دهم. فعلا اما تمرکزم روی اورتون و تیم ملی است و می خواهم در رده باشگاهی و ملی، چند قهرمانی تجربه کنم. همچنین عاشق یادگیری و نیز کمک به فوتبالیست های جوان هستم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.