کد خبر: 1755940/56 زمان: 22:18   1400/02/26 بازدید: 84,210

توفان کمالوند و اعتراض باورنکردنی به داوری

آقای عزیزی خادم تا آخر عمر من را محروم کنید

ضربه پنالتی که در دقایق پایانی به سود پیکان گرفته شد، باعث خشم شدید فراز کمالوند مربی سایپا و اظهارات قابل تأمل او شد.

به گزارش "ورزش سه"، امروز و در هفته بیست و سوم لیگ برتر، دیدار پیکان و سایپا با گل دقایق پایانی آرمان قاسمی از روی نقطه پنالتی، با نتیجه دو بر یک به سود پیکان به پایان رسید. در پایان این مسابقه، فراز کمالوند با اعتراض شدید به داوری، مدعی بود که نتایج لیگ برتر در داخل زمین تعیین نمی شود.


کمالوند پس از پایان بازی و در جمع خبرنگاران گفت: در مورد خطای تیم پیکان که به یک ضربه پنالتی برای این تیم تبدیل شد، اعتراض داشتیم. من روز گذشته نزد آقای علیپور در کمیته صیانت رفتم. به حراست فدراسیون نیز گفته ام. این فوتبال، نتایجش در داخل زمین تعیین نمی شود. این را به صراحت می گویم.


داور چهارم از فاصله 50 متری گفته است خطای پنالتی رخ داده است که پنالتی هم نبود. الان چه کسی جوابگو است؟ من را سر این صحنه اخراج کرد. در 21 هفته گذشته حتی یک پنالتی برای سایپا نگرفته اند. مگر می شود همچین چیزی؟ شما یک تیم را در لیگ برتر پیدا کنید که 21 هفته برایش پنالتی نگرفته باشند.


وی درباره ترس از محرومیت بابت صحبت هایش گفت: اصلا محروم کنند. من به آقای عزیزی خادم می گویم من را تا آخر عمر محروم کنید. به این فوتبال برسید آخه این چه فوتبالی است؟ بازیکن پیکان، بازیکن ما را کشیده است و داور خطای پنالتی گرفته است. الان این صحنه را به ناظر داوری نشان می دهم. نهایتا می گوید اشتباه شده است. شما فوتبال 4 هفته اخیر را بررسی کنید ببینید چه اتفاقاتی رخ داده است. می خواهند در دو هفته آخر کارگروه تشکیل دهند. بابا دو هفته آخر تکلیف همه تیم ها روشن شده است!

 

 

 


کمالوند درخصوص اینکه آیا اعتقاد دارد نتیجه بازی امروز تیمش با پیکان را مسائل غیر فوتبالی تعیین کرده است، گفت: غیر فوتبالی چیست؟ من یک سوال دارم. از فاصله 50 متری داور چهارم آمده و پنالتی گرفته است. خطای بازیکن پیکان بود ولی پنالتی برای آنها گرفته است. فاصله داور با صحنه 5 متر بود ولی داور چهارم 50 متر از صحنه دور بود. چرا باید در 21 هفته هیچ خطای پنالتی برای سایپا گرفته نشود؟


وی گفت: من نمی دانم چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. هفته گذشته بازیکن ما در دقیقه 83 وارد زمین شده و دو کارت زرد پشت سر هم در دقیقه 88 گرفت و اخراج شد و ما هم در دقیقه 90 گل خوردیم. آقا اعلام کنید که می خواهیم تیم سایپا را به دسته پایین تر بیندازیم و خودتان را راحت کنید.


مربی سایپا درخصوص اینکه مدیرعامل این تیم در هیئت رئیسه فدراسیون حضور دارد گفت: بدبختی ما نیز همین است. جو مسمومی راه انداخته اند. روزی که من به این تیم آمدم گفتند کمالوند 5 میلیارد، 10 میلیارد گرفته است. قرارداد من با سایپا نصف قراردادم با استقلال هم نمی شود. بعد چند تا روزنامه و رسانه معاند نوشتند که مدیرعامل سایپا جزو هیئت رئیسه فدراسیون است. کدام هیئت رئیسه؟ همه چیز که به ضرر ماست!


کمالوند با عصبانیت ادامه داد: آقای افشاریان، آقای عزیزی خادم، حراست فدراسیون، کمیته صیانت، یک نفر به فریاد ما برسد. مگر می شود تیمی 21 هفته برایش پنالتی نگیرند؟ من با هیچ چیز کار ندارم. داوری های 4 هفته آخر را نگاه کنند و ببینند کدام تیم متضرر می شود و کدام تیم سود می برد. اعلام کنید که می خواهید سایپا را بندازید و خیال همه را راحت کنید. شما بروید این صحنه را نگاه کنید ببینید اصلا پنالتی بود؟ اگر پنالتی بود دل من نمی سوزد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.