کد خبر: 1755955/42 زمان: 22:56   1400/02/26 بازدید: 28,389

معجزه تیم سیمئونه؛ اتلتیکو صدرنشین ماند (عکس)

اتلتیکومادرید با بازگشتی تاریخی برابر اوساسونا صدرنشینی و شانس قهرمانی خود را حفظ کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اتلتیکومادرید که تا دقیقه 82 برابر اوساسونا عقب افتاده بود، 1-2 این تیم را مغلوب کرد تا در فاصله یک هفته مانده به اتمام فصل همچنان صدرنشین جدول باقی بماند.

 

اتلتیکومادرید بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 9 لوییس سوارز روی یک موقعیت ریباند فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او توسط هررا مهار شد. دقایقی بعد اتلتیکومادرید تا آستانه زدن گل برتری پیش رفت، اما ابتدا ضربه زمینی سوارز و در ریباند آنخل کوره آ به زیبایی توسط هررا مهار شد.

 

در دقیقه 23 باز هم اتلتیکو موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه سوارز در دهانه دروازه به دیرک اوساسونا برخورد کرد و این فرصت هم از دست رفت.

 

در دقیقه 35 این بار کی ران تیریپیر فرصت خوبی برای گلزنی اتلتیکو فراهم کرد، اما این بار ضربه سر سائول نیگز دقیق نبود و راهی به دروازه حریف نیافت. در دقیقه 45 این بار ضربه سائول از پشت محوطه به دیرک برخورد کرد تا بدشانسی های اتلتیکو تکمیل شده و دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

 

در اوایل نیمه دوم مارکوس یورنته از سمت راست حرکت کرده و می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 58 ساویچ دروازه اوساسونا را باز کرد، اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد.

 

در دقیقه 68 این بار کوکه از گوشه محوطه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در دقیقه 75 و بر خلاف جریان بازی بود که ارسال گارسیا در محوطه با ضربه سر بودیمیر همراه شد و اوساسونا در عین ناباوری به گل اول دست یافت.

 

اما معجزه اتلتیکو آغاز شد. در دقیقه 82 بود رنان لودی موفق شد ارسال ژائو فلیکس را تبدیل به گل کرده و زننده گل تساوی اتلتیکو لقب بگیرد. اما در دقیقه 85 این بار ارسال یان کاراسکو با ضربه زمینی سوارز درون محوطه تبدیل به گل دوم اتلتیکو شد تا روخی بلانکوس در این دیدار حساس به پیروزی برسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.