کد خبر: 1760297/34 زمان: 09:07   1400/03/18 بازدید: 2,962

آرمان گهر – مس؛ تلاش برای بازپس گیری صدر 

مس کرمان که هفته های متمادی بود صدرنشین رقابت های لیگ یک بشمار می رفت چند هفته ای است که صدر جدول را از دست داده است و هم اکنون تیم دوم جدول بشمار می رود. 

به گزارش "ورزش سه، 5 هفته ناکامی  و از دست دادن 13 امتیاز در این 5 بازی فاصله امتیازی مس کرمان با تیم های مدعی را از بین برد و حتی موجب سقوط این تیم به رده سوم جدول شد. با این حال مسی ها هفته گذشته در یک بازی سخت و نفس گیر 3-2 استقلال ملاثانی را شکست دادند و به لطف این پیروزی با تیم هوادار هم امتیاز شدند و اکنون با تفاضل گل کمتر تیم دوم جدول و مدعی صعود به لیگ برتر به حساب می آیند. 

 

این برای شاگردان رضا مهاجری قانع کننده نیست. آنها دوست دارند صدر جدول؛ جایی که هفته ها در آن قرار داشتند پس بگیرند و اگر قرار به صعود به لیگ برتر است به عنوان قهرمان صعود کنند. آنها اگر عصر امروز در مصاف با آرمان گهر پیروز شوند این شانس را دارند که دوباره در این موقعیت قرار بگیرند. به خصوص که هوادار در مصاف با استقلال خوزستان در اهواز بازی سختی را پیش رو دارد و اگر امتیاز از دست بدهد در صورت پیروزی مس کرمان صدرنشینی مجدد شاگردان رضا مهاجری در لیگ یک قطعی خواهد شد. از سویی تفاضل گل هوادار 10 و تفاضل گل مسی ها 9 است و اگر مس با نتیجه ای بهتر از هوادار در برابر استقلال خوزستان مقابل آرمان گهر به برتری برسد باز هم شانس حضور دوباره در صدر جدول را خواهد داشت. 

 

شرایط جدول به گونه ای است که تیم مس کرمان با وجود از دست دادن 13 امتیاز در 6 بازی اخیر بازهم سرنوشت صعود به دست خودش است و اگر در 7 هفته ی پایانی دچاز لغزش نشود می تواند به مسابقات فصل آینده ی لیگ برتر صعود کند و این به لطف امتیازاتی است که تیم کرمانی در بازی های گذشته به دست آورده است. البته مس با شکست استقلال ملاثانی به مسیر پیروزی بازگشت و انتظار می رود این تیم عصر امروز در دیدار با آرمان گهر به این روند ادامه دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.