کد خبر: 1760512/56 زمان: 10:31   1400/03/19 بازدید: 24,262

دستمزد ستاره جدید النصر؛ روزی 476 میلیون!

وینسنت ابوبکر ستاره جدید النصر که شب گذشته به این تیم عربستانی پیوست، بابت هر ساعت حضور در این تیم، نزدیک به 20 میلیون تومان دریافت می کند.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه النصر عربستان شب گذشته موفق شد وینسنت ابوبکر مهاجم سابق بشیکتاش و پورتو را با قراردادی سه ساله به خدمت بگیرد. این بازیکن که به شیر کامرونی معروف است، 29 سال سن داشته و کاپیتان تیم ملی کشورش محسوب می شود.


در حالیکه تیم های الاتحاد و الهلال نیز به دنبال جذب ابوبکر بودند، اما این بازیکن ترجیح داد راهی تیم النصر شود. او که در فصل گذشته یکی از عوامل مهم قهرمانی بشیکتاش در سوپرلیگ و جام حذفی ترکیه بود، پس از چند سال مجددا با اندرسون تالیسکا هافبک برزیلی و سابق بشیکتاش هم تیمی شده تا النصر دو خرید بزرگ را برای فصل بعد انجام دهد.


پس از پیوستن وینسنت ابوبکر به تیم النصر، رونالدو مورگان خبرنگار ورزشی به ریز جزئیات دستمزد این بازیکن کامرونی پرداخته است. ابوبکر که قرار است بابت هر فصل حضور در النصر مبلغ 6 میلیون یورو دریافت کند، با محاسبه نرخ روز ارز (یورو 28 هزار و 700 تومان)، بابت این انتقال در هر سال 172 میلیارد و 200 میلیون تومان از این باشگاه سعودی حقوق دریافت می کند.


وب سایت سعودی اسپورت نیز ریز جزئیات میزان دریافت دستمزد این بازیکن را محاسبه کرده که بدین ترتیب کاپیتان تیم ملی کامرون بابت هر روز حضور در النصر، مبلغ 476 میلیون تومان دریافت می کند!


دستمزد وینسنت ابوبکر به این شکل است: 
ماهیانه: 500 هزار یورو (معادل با 14 میلیارد و 350 میلیون تومان)
هفتگی: 125 هزار یورو (معادل با 3 میلیارد و 590 میلیون تومان)
روزانه: 16.6 هزار یورو (معادل با 476 میلیون تومان)
هر ساعت: 692 یورو (معادل با 20 میلیون تومان)

النصر حریف تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیاست. خریدهای آنها به ابوبکر و تالیسکا خلاصه نمی شود و این باشگاه در پی جذب حداقل یک بازیکن خارجی دیگر است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.