کد خبر: 1760728/52 زمان: 12:55   1400/03/20 بازدید: 23,835

میلان فقط در یک صورت ستاره چلسی را جذب می‌کند

میلان تنها در صورت موافقت چلسی با جدایی رایگان الیویه ژیرو این بازیکن را جذب خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روسونری هفته ها با این ایده که می‌تواند الیویه ژیرو را به شکل رایگان به خدمت بگیرد، در حال مذاکره برای جذب این بازیکن بود اما باشگاه چلسی اخیرا اعلام کرد که آنها بند تمدید قرارداد یک ساله این ستاره فرانسوی را فعال کرده‌اند تا همه چیز وارد فاز پیچیده‌ای شود.

 

این اتفاق در ماه آوریل رخ داد اما نمایندگان مهاجم فرانسوی با آگاهی از تمام این مسائل مذاکرات را با میلان آغاز کرده اند. گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که نمایندگان ژیرو اطمینان دارند که در صورت دریافت پیشنهاد از خارج از انگلیس، باشگاه چلسی اجازه جدایی رایگان این بازیکن را صادر خواهد کرد. در واقع چلسی تنها در صورت انتقال ژیرو به یک تیم لیگ برتری دیگر مثل وستهام مبلغی را طلب خواهد کرد.

 

 

 

 

بر اساس ادعای اسکای اسپورتس نمایندگان الیویه ژیرو روز گذشته یک بار دیگر با مسئولان میلان دیدار کردند تا شرایط عقد قرارداد را مورد بررسی قرار دهند. میلان قاطعانه می گوید که تنها در صورت رضایت چلسی برای انتقال رایگان این بازیکن، ژیرو را جذب خواهد کرد اما در عین حال نمایندگان ستاره فرانسوی نیز اطمینان دارند که همه چیز حل خواهد شد.

 

البته تلگراف مدعی شده که ممکن است میلان 3 تا 3.5 میلیون یورو برای جذب ژیرو به چلسی بپردازد اما منابع ایتالیایی هرگونه هزینه نقدی برای نهایی شدن این انتقال را رد کرده‌اند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.