کد خبر: 1760758/29 زمان: 16:43   1400/03/20 بازدید: 57,013

دیپای در راه یوونتوس

یک هلندی دیگر هم بارسلونا را قال گذاشت؟

ممکن است برای بارسا اتفاق جینی واینالدوم در مورد ممفیس دیپای هم تکرار شود.

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته بود که بارسلونا به این قطعیت رسید که در جذب جینی واینالدوم قافیه را به پی اس جی باخته است. بارسا با ستاره هلندی لیورپول تمام کرده بود و روز تست های پزشکی وی نیز مشخص شده بود ولی در نهایت پی اس جی با ارائه پیشنهادی دو برابر بارسا توانست واینالدوم را از پیوستن به باشگاه کاتالان منصرف کند.

 

 

 

 

واینالدوم درخواست مستقیم رونالد کومان بود و از ماه ها پیش تصور می شد با انتهای فصل و اتمام قرارداد با لیورپول راهی بارسا شود ولی در نهایت پول بیشتر او را به سمت پاریس سوق داد.

 

همین اتفاق ممکن است در مورد یک بازیکن هلندی دیگر یعنی ممفیس دیپای نیز تکرار شود. دیپای تابستان قبل مورد توجه بارسا قرار داشت ولی رقم بالای مورد تقاضای لیون مانع انتقال شد. به نظر می رسید دیپای با اتمام فصل و در حالی که قراردادش نیز با باشگاه فرانسوی به اتمام خواهد رسید، راهی بارسا شود اما موندودپورتیوو امروز گزارش داد که یوونتوس با ارائه پیشنهادی بسیار بهتر از بارسا به جذب او نزدیک تر است.

 

 

 

 

دستمزد پیشنهادی یووه سه میلیون یورو بیشتر از بارسلوناست ولی دیپای هنوز به هیچ کدام پاسخ قطعی نداده و همه چیز را به بعد از یورو 2020 موکول کرده است. بارسا برای جلب رضایت دیپای، قرارداد قبلی که سه ساله بود را به 4 ساله تغییر داده است.

باید دید دیپای هم قدم در مسیر واینالدوم می گذارد یا در نهایت به بارسا ملحق خواهد شد؟

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.