کد خبر: 1760905/1 زمان: 15:15   1400/03/21 بازدید: 3,612

صادقی یک گام تا کسب سهمیه المپیک در کاتا

نماینده کاتای بانوان ایران در رقابت های گزینشی المپیک در پاریس با نمایشی خوب به جمع ۴ نفر نهایی راه یافت.

به گزارش ایسنا، آخرین مرحله رقابت‌های کسب سهمیه المپیک با حضور ۴۹۶ کاراته کا از ۹۸ کشور به میزبانی پاریس در حال برگزاری است.

 


امیرمهدی زاده در وزن ۶۷- کیلوگرم مردان به همراه رزیتا علیپور در وزن ۶۱- کیلوگرم بانوان، دو نماینده ایران در بخش کومیته هستند که برای کامل کردن سهمیه های المپیک ایران به روی تاتامی می روند.در بخش کاتا نیز فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی برای کسب سهمیه المپیک به میدان می روند.


 
در روز نخست این رقابت ها، امروز(جمعه) فاطمه صادقی در کاتای انفرادی زنان در مرحله نخست گروه سه در رقابت با ۱۰ رقیب خود با امتیاز ۲۴،۲۸ به عنوان صدرنشین گروه به مرحله دوم صعود کرد.وی در ادامه در دور دوم در رقابت با ۷ کاتارو موفق شد با امتیاز ۲۵،۴۶ به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شود.

 

صادقی در مرحله سوم در ر۳ابت با ۴ کاتاروی دیگر با امتیاز ۲۴،۶ به همراه الکساندرا فراچی از فرانسه مشترکا در جایگاه دوم ایستاد و موفق به صعود به مرحله چهارم شد.

 

صادقی سپس برابر کریستاپوتری از اندونزی با نمایشی عالی و کسب امتیاز ۲۵،۶ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

 

فاطمه صادقی از ایران، دلیرا بوزان از ترکیه، الکساندرا فراچی از فرانسه و جاسمین گاتنر از آلمان، ۴ کاتاروی راه یافته به نیمه نهایی هستند.


در پایان رقابت های این وزن، ۳ نفر برتر موفق به کسب سهمیه المپیک می شوند.

 

همچنین در بخش کومیته امیر مهدی زاده نپاینده وزن ۶۷- کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور نخست، مقابل نادر ازوزی از تونس با امتیاز هانتی به برتری رسید.


از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.