کد خبر: 1761262/34 زمان: 10:49   1400/03/23 بازدید: 7,367

علی بیرو و کلین شیت حیاتی؛ در راه است 

علیرضا بیرانوند بی جهت سال های سال نیست که مرد شماره ی یک تیم ملی بشمار می رود. بعد از کارلوس کی روش تغییرات زیادی در ترکیب به وجود آمده است اما اسکوچیچ هم نظرش روی مرد شماره یک است. 

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند در بزنگاه های خاص با سیوهایی تماشایی نقش یک بازیکن اثر گذار را در تیم ملی داشته است. همانند یک مهاجم که دروازه ی حریف را باز می کند و سه امتیاز ارزشمند به ارمغان می آورد. نمونه اش مهار پنالتی کریس در بازی با پرتغال در جام جهانی. او اگر در برابر ضربه ی کریس تسلیم می شد بازی دو بر صفر می شد و دیگر از مساوی یک بر یک در برابر پرتغال خبری نبود. در همان بازی اگر در ثانیه های پایانی بازی مهدی طارمی موقعیت طلایی را تبدیل به گل می کرد چه بسا ایران بازی را دو بر یک می برد و ایران برای اولین بار از مرحله ی گروهی جام جهانی صعود می کرد. 

 

نمونه ی این سیوها را بارها و بارها در دیگر بازی ها از علیرضا بیرانوند دیده ایم. هم چنین در پرسپولیس. دیدار با عراق هم یکی از این بزنگاه ها است. هوشیاری علیرضا در چارچوب دروازه ها و سیوهایش می تواند به تیم ملی در مسیر صعود به جام جهانی کمک کند و هم چنان مرد شماره یک بماند. علیرضا بیرانوند بعد از استراحتی که در بازی با کامبوج داشت فرصت خوبی برای ریکاوری بدنی و روحی و روانی پیدا کرد و آمادگی او در تمرینات بعداز این بازی نشان می دهد کلین شیت جدید علی بیرو در راه است و برای رسیدن به این مهم سخت تمرین کرده است. 

 

البته که امیدواریم در مصاف با عراق و در جریان بازی تاکتیک ایران بر حریف دیکته شود اما نمی شود منکر شد حریف هم روی توانمندی و خلاقیت بازیکنانی چون بشار رسن ضربات را راهی دروازه ی ایران خواهد کرد و اینجاست که سیوهای علی بیرو به تیم ملی کمک خواهد کرد که از این مانع هم عبور کند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.