کد خبر: 1761920/56 زمان: 12:21   1400/03/26 بازدید: 28,135

جدایی چشمی، ابراهیمی و کریمی از تیم‌های قطری

یک روزنامه قطری مدعی شد که در پی سیاست های جدید تیم  های این کشور، سه بازیکن ایرانی از لیگ ستارگان قطر جدا می شوند.

به گزارش "ورزش سه"، به  نظر می رسد در فصل بعدی لیگ ستارگان قطر، شاهد تغییرات گسترده ای در برگزاری این مسابقات خواهیم بود. امروز، رسانه های قطری از 10 تیمی شدن لیگ این کشور در فصل بعدی خبر دادند و حالا خبر جدیدی پیرامون لیگ این کشور منتشر شده است.


روزنامه العرب قطر اعلام کرده است که به تیم های قطری فرصتی داده شده تا با توجه به تورنمنت‌های فوتبال در قاره‌های مختلف بازیکنان خارجی خوبی را برای فصل جدید جذب کنند، هر چند طبق گزارش سازمان لیگ ستارگان قطر عملکرد بازیکنان بومی نسبت به خارجی‌ها در فصل اخیر بهتر بوده و همین موضوع باعث تغییر سیاست‌ها می‌شود. 

 


بر اساس این گزارش؛ تاکنون 14 بازیکن خارجی به صورت رسمی از فهرست تیم‌های لیگ ستارگان قطر کنار گذاشته شدند که علی کریمی (الدحیل)، امید ابراهیمی (الاهلی) و روزبه چشمی (ام‌صلال) در میان آنها قرار دارند، البته همه‌ چیز نشان دهنده خروج تعداد زیادی از دیگر بازیکنان خارجی لیگ ستارگان با توجه به عدم موفقیت‌شان است. تیم‌های الخور، الوکره، ام‌صلال، الریان و الغرافه با بیشترین مشکل از ناحیه بازیکنان خارجی مواجه شدند.


در صورتی که این اخبار صحت داشته باشد، باید شاهد جدایی این بازیکنان ایرانی از تیم هایشان باشیم و کریمی به همراه چشمی و ابراهیمی در این تابستان باید تیم های جدیدشان را انتخاب کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.