کد خبر: 1762073/52 زمان: 12:07   1400/03/27 بازدید: 48,451

مارکا و افشای دلیل اصلی جدایی راموس از رئال

به نظر می‌رسد که برخی خواسته‌های سرخیو راموس از رئال مادرید باعث جدایی او از این تیم شده است.

به گزارش "ورزش سه"، یک سال پیش تصور رئال مادرید بدون سرخیو راموس غیرممکن به نظر می رسید اما بعد از عدم توافق او با فلورنتینو پرز برای تمدید قرارداد در ماه ژانویه روابط بین این دو طرف کاملا تضعیف شد، تا جایی که دیگر هیچ شانسی برای ملاقات دوباره و هم نظر شدن آنها وجود نداشته باشد.

 

اما به نظر می رسد که دلیل اصلی جدایی سرخیو راموس از ملاقات او با فلورنتینو پرز در در هتل هورتو دل کورا در الچه آب می خورد؛ جایی که کاپیتان رئال مادرید درخواست یک قرارداد دو ساله به علاوه دو سال حضور به عنوان مربی را درخواست کرد. در واقع از همان لحظه بود که باشگاه این بازیکن را رها کرد. از طرف دیگر امتناع سرخیو راموس برای پایین آوردن دستمزد خود در شرایط به وجود آمده ناشی از کرونا نیز باعث شد که کار به اینجا کشیده شود.

 

 

 

 

در واقع امتناع راموس برای پایین آوردن حقوق خود در ماه ژانویه باعث شد همه چیز تغییر کند؛ از طرفی آخرین تماس‌هایی که بین راموس و رئال مادرید برقرار شده بود تنها برای تایید خداحافظی او از لوس بلانکوس بوده است.

 

همچنین آمدن کارلو آنچلوتی و صحبت‌های او با سرخیو راموس نیز نتوانست چیزی را تغییر دهد. در واقع خود مرد ایتالیایی هم می‌دانست که موضوع راموس تنها به باشگاه مربوط است و به نوعی قبلاً در این زمینه تصمیم گیری شده است. تا جایی که حتی در جلسات روزانه هیچ نامی از راموس برده نشد و تنها روی حفظ رافائل واران تاکید شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.