کد خبر: 1762254/29 زمان: 16:05   1400/03/28 بازدید: 5,850

شبیخون کرونا به اسلواکی در آستانه بازی با سوئد

یکی از اعضای تیم اسلواکی و مدافع این تیم به ویروس کرونا مبتلا شدند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی اسلواکی قبل از بازی دوم مسابقات قهرمانی اروپا در گروه E مقابل سوئد با مشکل بزرگی روبرو شده است. استفان تارکوویچ سرمربی تیم ابتلای دنیس وارو مدافع این تیم و سرپرست تیمش به کرونا را تأیید کرد.

 

 

 

 

استفان تارکوویچ در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در سن پترزبورگ اعلام کرد دنیس واورو  مدافع تیم فوتبال لاتزیو به ویروس کرونا مبتلا شده است و به همین خاطر در قرنطینه خواهد بود. تارکوویچ گفت:« من با او صحبت کردم او هیچ علامتی ندارد.واورو بلافاصله خود را در قرنطینه قرار داد و هیچ ارتباطی بین او و سایر بازیکنان تیم ملی اسلواکی وجود ندارد.»


مربی اسلواکی به آنها اطمینان داد که از نزدیک با مقامات بهداشتی روسیه همکاری خواهند کرد و بلافاصله پروتکل اتحادیه فوتبال اروپا را اعمال کردند تا ویروس نتواند بیشتر در تیم گسترش یابد. او تصمیم گرفته بود که در بازی افتتاحیه اسلواکی برابر لهستان از واورو 25 ساله استفاده نکند.

همچنین اخیراً دو مورد ابتلا به کرونا  در سوئد رخ داده است. اندکی قبل از مسابقات قهرمانی اروپا فدراسیون فوتبال سوئد اعلام کرد که هافبک تیم ماتیاس سوانبرگ از تیم بولونیا به کرونا مبتلا شده است.

اسلواکی باید در دومین دیدار خود در یورو امروز ساعت 17.30 برابر سوئد قرار گیرد. اسلواک ها در اولین دیدار خود در یورو لهستان را شکست دادند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.