کد خبر: 1762266/29 زمان: 17:00   1400/03/28 بازدید: 13,554

هوملس: شواینی، من دست و پا چلفتی نیستم

مدافع تیم ملی آلمان معتقد است باستین شواین اشتایگر نباید او را دست و پا چلفتی می خواند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان نخستین بازی خود در یورو 2020 را با شکست از فرانسه به اتمام رساند. در این بازی متس هوملس به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. لوکاس هرناندز مدافع فرانسه توپ را به درون محوطه جریمه فرستاد و هوملس که قصد دفع توپ را داشت، این کار را به بدترین شکل ممکن انجام داد تا با همان اشتباه او مانشافت بازنده شود.

 

 

 

 

باستین شواین اشتایگر هافبک سابق تیم ملی آلمان که به عنوان کارشناس برای شبکه ZDF فعالیت می کند، هوملس را یک مدافع دست و پا چلفتی خواند و اعتقاد دارد که ژروم بواتنگ گزینه ای به مراتب بهتر از هوملس برای مانشافت بود.

 

هوملس در واکنش به این اظهارنظر تند شواینی گفت:« انتظارم از شواین اشتایگر به عنوان کسی که خودش سال ها فوتبالیست بوده این است که قضاوت بهتری انجام می داد. او خودش می داند که در آن شرایط، دفع توپ چقدر سخت بود. در هر صورت او به عنوان کارشناس مجاز است عقیده اش را بگوید و کاری از دست من ساخته نیست.»

 

 

 

 

هوملس همچنین فاش ساخت که فرزند کوچکش هنوز نمی داند که او به گل به خودی زده است:« متاسفانه فرزندم هنوز به درک اینکه گل به خودی یک اشتباه است نرسیده و وقتی از تلویزیون بازی را تماشا می کرد، با دیدن آن صحنه شروع به خوشحالی کرد. او فکر می کند هر توپی وارد دروازه شود یعنی اتفاق خوبی افتاده است. باید بعدا در این مورد برایش توضیح بدهم.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.