کد خبر: 1762305/42 زمان: 20:44   1400/03/28 بازدید: 16,599

هوملس: پرتغال دیگر فقط رونالدو نیست

مت هوملس، مدافع باتجربه تیم ملی آلمان معتقد است آنها باید به صورت گروهی حملات تیم ملی پرتغال را خنثی کنند.

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت مت هوملس به میادین رسمی در ترکیب تیم ملی آلمان خوش یمن نبود و او در اولین مسابقه مانشافت در یورو 2020 به اشتباه دروازه خودی را باز کرده و مسبب شکست برابر فرانسه شد. در آستانه تقابل حساس برابر تیم ملی پرتغال، مت هوملس مدعی شد دفع توپ در چنین شرایطی مشابه بازی مقابل فرانسه برای مدافعان میانی سخت ترین کار ممکن است محسوب می شود.

 

 

مت هوملس گفت: "ما باید بازیکنان تیم ملی پرتغال را با هم و به صورت تیمی متوقف کنیم. این روحیه را در هر جلسه تمرینی وجود دارد و ما قصد داریم تا آخرین ثانیه مبارزه کنیم. تیم ملی پرتغال بازیکنان خوب زیادی در بخش هجومی در ترکیب خود دارد. در سال 2014 و در دیدار ما در مقابل تیم ملی پرتغال تنها کریستیانو رونالدو در کانون و مرکز حملات آنها بود، اما حالا آنها بازیکنان بزرگ زیادی در خط حمله در اختیار دارند. ما می خواهیم مثل دیدارهای سال 2012 و 2014 دوباره مقابل پرتغال عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

گل به خودی برابر فرانسه در بازی اول؟ در طول بازی سه یا چهار نفر از هم تیمی هایم پیش من آمده و گفتند که دفع این توپ چقدر دشوار بود. در روز خوب و شرایط عادی احتمالا می توانستم چنین توپی را دفع کنم، اما این شاید دشوار ترین توپ برای یک مدافع مرکزی باشد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.