کد خبر: 1762599/57 زمان: 12:38   1400/03/30 بازدید: 4,492

بازگشت سرآسیایی به تمرین مس رفسنجان (عکس)

بیانیه باشگاه مس رفسنجان در خصوص وقایع اخیر و بازگشت مجتبی سرآسیایی صادر شد. 

به گزارش ورزش سه، در پی بروز برخی ناهماهنگی‌ها در تیم فوتبال مس رفسنجان که باعث رنجش سرآسیایی و جدایی قهرآمیز او شد، سرانجام دستیار مشهدی محمد ربیعی به تمرینات این تیم بازگشت.

 

باشگاه فرهنگی‌ورزشی مس رفسنجان در خصوص بازگشت مجتبی سرآسیایی به کادرفنی مس رفسنجان بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:


هواداران خونگرم و خوب مس رفسنجان، همانطور که مستحضر هستید از روز نخست آغاز به کار مجموعه مس در فوتبال ایران، همواره یک خانواده واقعی و همدل و همراه بوده‌ایم و هستیم. در روزهایی که گذشت، به واسطه شرایط خاص مس کرمان، نماینده استان در لیگ دسته اول کشور، با دستور جناب دکتر سعدمحمدی وهماهنگی مدیران محترم و سرمربی محترم باشگاه مس رفسنجان، تصمیم بر این شد که مجتبی سرآسیایی، مربی و پیشکسوت فوتبال ایران که همراه دیگر اعضاء کادر فنی تیم، زحمات زیادی درراستای موفقیت تیم مس رفسنجان کشیده است،برای مدتی کوتاه با توجه به تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر از رفسنجان به کرمان کوچ کند تا تیم مس کرمان را در بازی حساس مقابل بادران یاری نماید.


پس از برگزاری این دیدار حساس و با توجه به آغاز مجدد رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و شرایط حساس مس رفسنجان، با هماهنگی‌های صورت گرفته بین دو باشگاه  مجتبی سرآسیایی به خانه و تیم خود بازگشت.


لازم به ذکراست امروز یکشنبه سی ام خرداد طی جلسه ای بعد از رفع کامل سوء تفاهمات، مجتبی سرآسیایی در تمرینات تیم مس رفسنجان حاضرگردید.


در پایان لازم به تاکید است که تمامی شایعات مطرح شده در رسانه‌ها کذب محض بوده و تمام این فعل و انفعالات در خانواده مس، زیر نظر جناب آقای دکتر سعدمحمدی، با هماهنگی مدیرعامل و سرمربی باشگاه مس رفسنجان صورت گرفته است.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.