کد خبر: 1762605/1 زمان: 13:01   1400/03/30 بازدید: 66,364

انتقاد از ستاره پرتغال؛

یک نفر به برونو فرناندز بگوید 3-1 عقب هستید!

پرتغال روز گذشته 4-2 برابر آلمان شکست خورد و یکی از بازیکنان این تیم که مورد انتقاد قرار گرفت برونو فرناندز بود.

به گزارش "ورزش سه"، در شکست 4-2 روز گذشته پرتغال برابر آلمان، برونو فرناندز یکی از بازیکنانی بود که بیشترین انتقاد را از کارشناسان دریافت کرد. مخصوصا لی دیکسون، مدافع سابق آرسنال و کارشناس شبکه ITV، به شدت از فرناندز برای درک نکردن شرایط اضطراری بازی انتقاد کرد.

با وجود اینکه مدافعان عنوان قهرمانی توانستند در دقیقه 15 بازی با گل کریستیانو رونالدو از مانشافت پیش بیافتند، اما پرتغال شب سختی را در آلیانز آره‌نا پشت سر گذاشت.

فرناندز مخصوصا نمایش بسیار ضعیفی داشت و هیچ نشانی از آن بازی‌سازی درخشانی که در پیراهن منچستریونایتد از او دیده ایم در خود نداشت.

فرناندز آنقدر در زمین بازی محو و بی تاثیر بود که در نیمه دوم با تصمیم سرمربی جای خود را به ژوائو موتینیو داد. اما پیش از آنکه زمین مسابقه را ترک کند، دیکسون به شدت از فرناندز به خاطر نمایش ضعیف و دور از انتظارش انتقاد کرد.

 

 

دیکسون که به عنوان کارشناس در گزارش بازی پر هیجان آلمان و پرتغال صحبت می کرد، گفت: "به نظرم یک نفر باید به فرناندز بگوید که 3-1 عقبند. او فقط با توپ قدم می زند.

او این شانس را داشت که به فضایی که پیش رویش بود بدود و چند بازیکن را درگیر خود کند. اصلا هیچ انرژی در دویدن او وجود ندارد."

تنها چند دقیقه بعد فرناندز توپ را لو داد و همان توپ توسط گوسنس تبدیل به گل چهارم آلمان شد.

 

 

فرناندز که نتوانست هیچ تاثیری بر روند بازی بگذارد پس از پایان مسابقه نمره پایین 5.67 را از WhoScored دریافت کرد. او در طول مدتی که در زمین حضور داشت نتوانست هیچ شوتی بزند و یا دریبل کند و بار دیگر به این محکوم شد که در بازی های بزرگ محو می شود و به درد چنین بازی هایی نمی خورد.

 

 

پیش از مسابقه گرام سونس، دیگر کارشناس این شبکه، از رفتار فرناندز در فصل گذشته و وقتی که هم تیمی‌هایش توپ را به او نمی رسانند، دست هایش را با ناراحتی در هوا تکان می داد، انتقاد کرد. حرکتی که در این بازی نیز تکرار شد!

سونس گفت: "او پسر فوق العاده با استعدادی است، خیلی چیزها هست که من درباره او دوست دارم. او با توپ خیلی خوب حمله می کند. هر بار که به سمت دروازه شلیک می کند دروازه بان را به زحمت می اندازد.

 

 

من با بازیکنانی کار کرده ام که به هیچ وجه چنین رفتار شرم آوری را تحمل نمی کردند. او توپ را نمی گیرد و شروع می کند به تکان دادن دست هایش در هوا!

او در رختکن من حتی پنج دقیقه هم دوام نمی آورد، اما پسر فوق العاده با استعدادی است."

 

فرناندز و پرتغال در آخرین بازی خود در گروه مرگ باید روز چهارشنبه در حالی به مصاف فرانسه قهرمان جهان بروند، که هنوز هر احتمالی ممکن است و همه تیم ها شانس صعود به مرحله بعد را دارند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.