کد خبر: 1764003/55 زمان: 11:30   1400/04/05 بازدید: 36,282

دو فریم برای تبرئه داوری که جنجالی شد(عکس)

در لحظات پایانی مصاف ذوب‌آهن و آلومینیوم، صحنه جنجالی در ورزشگاه فولادشهر رخ داد.

به گزارش "ورزش سه" در دقیقه 90+3 و در شرایطی که تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و آلومینیوم اراک با نتیجه تساوی 1-1 کار خود را دنبال می‌کردند، پاس عالی و پشت دفاع میلاد جهانی پیش از رسیدن به ایوان مارکوویچ با تکل مدافع باتجربه آلومینیوم اراک همراه شد و رامتین سلیمان‌نژاد هم توپ را به سوی گردان با تکل خود سوق داد و هم این‌که برخوردی با مهاجم ذوبی‌ها داشت.

 

این صحنه باعث شد تا کادرفنی ذوب‌آهن به شدت به عملکرد داور مسابقه معترض شوند و همگی از جای خود برخواستند و به تصمیم اکبریان برای عدم اعلام پنالتی اعتراض کردند؛ پس از دمیده شدن سوت پایان مسابقه توسط اکبریان، مجتبی حسینی و دستیارانش و هم‌چنین بازیکنان ذوب‌آهن نیز به میانه زمین آمدند و به اعتراضات خود علیه تصمیم داور مسابقه ادامه دادند. اعتراضاتی که با کارت زرد برای مهرداد قنبری همراه بود.

 

 

 

اعلام احتمالی این ضربه پنالتی می‌توانست ذوبی‌ها را در موقعیت رسیدن به گل دوم قرار دهد و آن را از منطقه قرمز جدول نجات بدهد و اعتراض کادرفنی این تیم نیز به این علت بود که آن‌ها می‌توانستند با این پنالتی از مهلکه سقوط فرار کنند.

 

بازبینی صحنه‌های این برخورد میان سلیمان‌نژاد و مارکوویچ نشان می‌دهد که مدافع آلومینیوم به خوبی توانسته با استفاده از تجربه خود توپ را از مقابل پای مهاجم ذوبی‌ها دور کند و به نظر برخورد جدی میان دو بازیکن نمایان نیست و مهاجم ذوب‌آهن شبیه‌سازی داشته است.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.