کد خبر: 1765579/41 زمان: 13:00   1400/04/12 بازدید: 7,866

ادعای مسئول کمیته مسابقات لیگ؛ 

هفته‌های پایانی لیگ با حضور تماشاگر؟

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ از رایزنی این سازمان برای برگزاری مسابقات هفته‌های پایانی لیگ برتر با حضور تماشاگران خبر داد.

 به گزارش "ورزش سه"، این  روزها در شرایطی که رقابت های فوتبال در باشگاه های اروپایی خاتمه پیدا کرده، لیگ برتر فوتبال ایران تازه به هفته‌های سرنوشت ساز خود رسیده و 5 هفته تا پایان مسابقات زمان باقی مانده است؛ در لیگ یک هم روز آینده هفته سی و دوم برگزار می شود و همچنان دو هفته دیگر پیش روی تیم ها خواهد بود و 28 تیرماه با انجام دیدارهای هفته 34 ام این لیگ هم به پایان خواهد رسید.


همزمان اما در کشورهای مختلف اروپا شاهد برگزاری بازی های جام ملت های اروپا هستیم؛ مسابقاتی که در برخی کشورها مانند مجارستان با استفاده از ظرفیت کامل ورزشگاه از آن میزبانی می کنند و در برخی دیگر از کشورها نظیر آلمان تنها بخشی از ظرفیت استادیوم برای حضور تماشاگران اختصاص داده می شود.


در همین زمینه سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به احتمال برگزاری مسابقات لیگ با حضور تماشاگران اینطور توضیح داد: « تمایل داریم که مسابقات هفته پایانی با حضور هواداران برگزار شود اما نهایی شدن این تصمیم به مسوولان فدراسیون و رایزنی آنان با مدیران وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا بستگی دارد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.