کد خبر: 1766295/42 زمان: 20:55   1400/04/15 بازدید: 10,311

ساوت گیت: مردم انگلیس یک نکته را فراموش کرده اند

گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس از حضور هواداران در استادیوم ومبلی برای بازی مقابل دانمارک خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس بعد از 25 سال دوباره به مرحله نیمه نهایی جام ملت های اروپا راه یافته و فردا شب فرصت دارد برای اولین بار راهی فینال شود. گرت ساوت گیت، سرمربی موفق سه شیرها در سال های اخیر پیش از این دیدار به تمجید از دانمارک پرداخته و مدعی شد حالا فرصت تاریخ سازی برای بازیکنانش فرا رسیده است.

 

گرت ساوت گیت گفت: "دانمارک تیم بسیار خوبی است. ما دو بار در پاییز با آنها بازی کردیم و وقتی برای این دیدار آماده می شدیم، می دانستیم که دانمارک چه رکورد به ثبت رسانده و شکست دادن آنها چقدر دشوار است. ما می دانستیم که دانمارک بازیکنان بسیار خوبی در ترکیب دارند و فکر می کنم آنها حالا بهتر از آن مقطع هم شده اند.

 

 

بدیهی است که برای دانمارک از دست دادن کریستین اریکسن آنهم با توجه به اتقاقات رخ داده یک ضربه بزرگ بود. اما بازیکنان این تیم واکنش پاسخ فوق العاده ای نسبت به این اتفاق نشان دادند و من فکر می کنم این موج احساسی و ارتباط با طرفداران بعد از این اتفاق برای آنها بسیار مهم بوده است.

 

حضور هواداران فوق العاده خواهد بود و وجود این حمایت و انرژی برای ما بسیار خوب است. اما در نهایت سرنوشت یک مسابقه در میدان بازی و با بازی خوب، دفاع و حمله مناسب و تصمیم گیری های دقیق مشخص می شود. البته عوامل بیرونی می توانند سهم مهمی در تعیین نتیجه نهایی یک مسابقه داشته باشند، اما در پایان ما باید به خوبی آماده شویم تا تیمی را که از نظر تاکتیکی منعطف بوده و بازیکنان بسیار خوب و روحیه بالایی دارد را شکست دهیم.

 

تیم ملی انگلیس هرگز در طول تاریخ یک بار هم موفق به کسب عنوان قهرمانی رقابت های یورو نشده است. اما دانمارک یک بار قهرمان یورو شده است. بنابراین آنها سابقه بهتری نسبت به ما در طول تاریخ دارند و من فکر می کنم مردم بعضی اوقات در کشور انگلیس این موضوع را فراموش می کنند. ما هرگز به فینال نرفته ایم، بنابراین این دوره فرصت خوبی برای بازیکنان تیم ملی انگلیس فراهم شده که تاریخ سازی کنند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.