کد خبر: 1767543/34 زمان: 22:10   1400/04/21 بازدید: 7,148

استقلال ملاثانی 3 – آرمان گهر سیرجان 3

لیگ یک / استقلال ملاثانی ماندگار شد

مصاف استقلال ملاثانی – آرمان گهر سیرجان یک بازی جذاب و تماشایی بود بطوریکه در این بازی 6 بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال ملاثانی که استرس ماندن در جمع تیم های دسته اولی را داشت در این بازی ارایه گر بازی تهاجمی بود و همین طور تیم آرمان گهر که نه خطر سقوط به دسته پایین تر را حس می کرد و نه استرس صعود به لیگ برتر را داشت.

 

ارایه بازی تهاجمی از سوی دو تیم موجب شد که 6 بار توپ از خط دروازه ها عبور کند که سهم هر تیم 3 گل بود. استقلال ملاثانی با این تساوی 39 امتیازی شد و نزدیک ترین تیم به منطقه خطر است اما دیگر خطر سقوط به دسته پایین تر این تیم را تهدید نمی کند به این خاطر که چوکا در مصاف با قشقایی با نتیجه دو بر یک شکست خورد و 34 امتیازی باقی ماند. این بدین معنی است که تیم چوکا به عنوان سومین تیم به دسته دوم سقوط کرده است و بازی آخر استقلال ملاثانی تشریفاتی خواهد بود.

 

اما این تساوی شمار امتیازات تیم آرمان گهر را به عدد 46 رساند و موجب حضور این تیم در رده یازدهم جدول شد. بقاء در جدول بازی ها در اواین فصل حضور در لیگ یک می تواند برای استقلال ملاثانی یک نتیجه خوب باشد. اما به طور حتم این تیم در فصل آتی باید به ایده های بهتری برای بازی و با امکانات سخت افزاری بهتری برای رقابت با تیم های حریف آماده شود چرا که همیشه بخت با استقلال ملاثانی یار نخواهد بود و این فصل دیدیم که تیم نود ارومیه که همانند استقلال ملاثانی به لیگ یک صعود کرده است راهی لیگ 2 شد و حضور چوکا هم بعد از حضور در لیگ یک کوتاه مدت بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.