کد خبر: 1767882/29 زمان: 16:00   1400/04/23 بازدید: 10,919

سرانجام، بازگشت هالند به تمرینات دورتموند (عکس)

ارلینگ هالند امروز در تمرینات پیش فصل دورتموند حاضر شد ولی شایعات پیرامون او همچنان ادامه دارند.

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد درخشان ارلینگ هالند، ستاره 20 ساله و نروژی در سال های اخیر باعث شده بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی برای خرید او اقدام کنند. در حال حاضر به نظر می رسد تنها باشگاه چلسی از شرایط مالی مناسب برای خرید ارلینگ هالند برخوردار باشد و مدافع قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا از همین حالا اقدامات خود برای جذب ارلینگ هالند در فصل تابستان را آغاز کرده است. گفته می شود چلسی حاضر است 175 میلیون یورو نیز برای این انتقال هزینه کند.

 

 

 

 

میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند دو روز پیش و در پاسخ به این سوال که چرا ارلینگ هالند طبق برنامه قبلی به محل تمرینات دورتموند مراجعه نکرده است، به حالت تمسخر گفت:« ارلینگ همین حالا نیز انگلیس است. احتمال جدایی هالند؟ هیچ چیز تغییر نکرده است. ما برای حضور ارلینگ در فصل جدید به طور کامل برنامه ریزی می کنیم.»

 

 

 

 

هالند امروز بالاخره در محل تمرینات دورتموند حاضر شد و ویدیویی کوتاه از پاس‌کاری های بین او و مارکو روزه مربی جدید باشگاه در وبسایت و نیز صفحات اجتماعی دورتموند منتشر شده است.

طبق ادعای بیلد، امروز زمانی که از هالند در مورد آینده اش سوال پرسیده اند، تنها به یک لبخند اکتفا کرده و حاضر نشده پاسخ روشنی بدهد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.