کد خبر: 1769026/58 زمان: 08:33   1400/04/29 بازدید: 17,365

حمایت های استانی از نماینده فارس ادامه خواهد داشت؛

ورزشگاه پارس میزبان بازی های فجر در لیگ برتر

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیات فوتبال فارس در خصوص آینده فجر شهید سپاسی در لیگ‌برتر صحبت کردند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فجرسپاسی شیراز امشب جشن صعود به لیگ برتر را پس از قهرمانی در لیگ دسته اول فوتبال ایران در کرج برپا کرد. عباس حاجی‌زاده، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس که به همراه تنی چند از نمایندگان این استان در جشن صعود فجری ها حضور یافته بود در گفت و گو با خبرنگار ما از تداوم حمایت ها از فجر در لیگ برتر خبر داد.

 

حمایت ها از فجر ادامه خواهد داشت

حاجی‌زاده در شروع صحبت های خود گفت: به مردم خوب استان فارس تبریک می گویم. بسیار خرسندیم که انتظار 8 ساله پایان یافت و فصل بعد شاهد حضور تیم خوب فجرسپاسی در لیگ برتر خواهیم بود. همان طور که قول داده بودیم مثل هر بازی که تیم پیروز می شد به بازیکنان پاداش دادیم. خوشبختانه همدلی خوبی در سطح استان رخ داد و به صعود فجر به لیگ برتر انجامید.

 

وی افزود: قطعا حمایت ها از فجر در لیگ برتر هم ادامه خواهد داشت. ما وظیفه مان است که از تیم پشیبانی کنیم. فجر بعد از 8 سال لیگ برتری شده و نیاز به کمک دارد. تمام مسئولین استان هم الان همدل شدند که این اتفاق خوب بیافتد تا نماینده خوبی در لیگ برتر داشته باشیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان در انتها تاکید کرد: امروز وقتی 7-8 نماینده استان و استاندار فارس و بقیه مسئولین در ورزشگاه انقلاب کرج حضور می یابند نشانگر این است که فجر برایشان مهم بوده است. قطعا این همدلی ادامه خواهد داشت و از فجر در لیگ برتر حمایتی جدی خواهیم داشت. نیاز به توجه ویژه ای داریم اگرچه سپاه فجر هم با قدرت پشت تیم است.

 

 

ورزشگاه پارس میزبان بازی های فجر در لیگ برتر

غلامعلی هنرپیشه، رئیس هیات فوتبال استان فارس هم که در این مراسم حضور داشت گفت: من هم به همه مردم خوب استان فارس این صعود شیرین را تبریک می گویم. 8 سال بود که این اتفاق رخ نداد ولی امسال همدلی خوبی را شاهد بودیم. به نظرم این بچه ها، از نظر غیرت و تعصب بی نظیر بودند. آنها همه چیز را کنار گذاشته و فقط خوشحالی هواداران را در نظر داشتند. ما هماهنگی کاملی با اداره ورزش و جوانان داشتیم و هدف مان هم صعود به لیگ برتر بود.

 

وی افزود: من حضور نماینده های استان فارس و آقای استاندار را به فال نیک می گیرم. این تیم برای حضور در لیگ برتر نیاز به حمایتی بزرگ دارد. همه مسئولان ورزشی و شهری باید کمک کنند. این تیم یک بودجه خوب می خواهد. خودتان هم دیدید که تیم هایی چون سایپا و ذوب آهن با بودجه های آنچنانی در لیگ برتر به مشکل خوردند. پس ما نمی توانیم دست خالی به لیگ برتر برویم. همین جا از آقای استاندار درخواست می کنم که با مدیریت شان حمایت ها را مدیریت کنند تا به موفقیت فجر بیانجامد.

 

رئیس هیات فوتبال فارس در پاسخ به این سوال که ورزشگاه حافظیه یا پارس میزبان بازی های فجر در لیگ برتر خواهد بود گفت: انشالله با همت آقای دکتر حاجی زاده، ورزشگاه پارس به شکل کاملا آبرومندانه ای برای لیگ برتر آماده خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.