کد خبر: 1769027/58 زمان: 08:40   1400/04/29 بازدید: 61,841

واکنش عنایتی به فروش امتیاز هوادار به قیمت 36 میلیارد

سرمربی هوادار فروش امتیاز لیگ برتری این تیم به قیمت 36 میلیارد تومان را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم هوادار امشب موفق شد با نتیجه یک بر صفر از سد شهرداری آستارا در هفته پایانی لیگ دسته یک بگذرد. شاگردان عنایتی با این برد 60 امتیازی شدند و با تفاضل گل بهتر نسبت به بادران و پایین تر از فجر که تفاضل گل بهتری از آنها داشت، به عنوان تیم دوم لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کردند.

 

بلافاصله پس از صعود هوادار به لیگ برتر، خبرهایی مبنی بر فروش امتیاز این تیم منتشر شد که رضا عنایتی آن را در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر تکذیب کرد.

سرمربی هوادار در پاسخ به این سوال که آیا امتیاز هوادار به فروش رسیده یا نه گفت: نه ما هنوز هیچ تصمیمی در این خصوص نگرفته ایم. من با چند نفر صحبت کرده ام که اگر انشالله بتوانیم با قدرت خودمان ادامه بدهیم باید ببینیم شرایط چه پیش می آید که انشالله در خدمتی تیمی باشیم که واقعا دوستش دارم.

 

در پاسخ به این ادعای عنایتی، مجری برنامه فوتبال برتر بخشی از یک نامه را قرائت کرد که طبق آن امتیاز باشگاه هوادار در صورت لیگ برتری شدن با قیمت 36 میلیارد تومان به فرد و شرکتی که نامش گفته نشد، واگذار خواهد شد. در این نامه به ادعای میثاقی امضای مدیران هوادار هم دیده می شود. 

 

عنایتی در واکنش به این ادعای میثاقی گفت: اگر دارید این را برای من هم بفرستید چون من در جریان آن نیستم و نمی دانم از کجا آب می خورد. در حالی که چند بازی باقی مانده و باتوجه به اینکه شرایط خیلی سختی بود و از هیچ جایی هم حمایت نمی شدیم صحبت هایی با مسئولان چند شهرستان داشتیم ولی به جمع بندی نرسیدم. الان هم چند روز استراحت می کنیم و بعد یک تصمیم خوب می گیریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.