کد خبر: 1769071/56 زمان: 20:35   1400/04/29 بازدید: 60,290

بازگشت رشید و آرمان، حضور مرادی در چپ

ترکیب استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان اعلام شد

فرهاد مجیدی برای دیدار امروز تیمش برابر نفت مسجدسلیمان دست به تغییرات گسترده ای زده که از جمله آن، حضور مظاهری، رمضانی و مهدی پور در ترکیب اصلی است.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در دیداری که تأثیر آنچنانی روی جایگاه این تیم در جدول رده بندی ندارد، به مصاف نفت مسجدسلیمان می رود و تنها ممکن است در صورت عدم کسب امتیاز توسط سپاهان در هفته های باقی مانده، آنها رتبه دوم جدول را از آن خود کنند.


با این وجود، سه امتیاز این مسابقه برای محمود فکری از اهمیت بالایی برخوردار است. آنها به دنبال بقا در لیگ برتر هستند و فکری که در نیم فصل نخست هدایت استقلال را برعهده داشت، قصد ندارد بازی را به جانشین خودش واگذار کرد. مجیدی نیز از انگیزه های متفاوتی برای شکست دادن رقیب برخوردار است.

 

برای بازی امروز رشید مظاهری پس از مدت ها به ترکیب اصلی بازگشته است. سنگربان آبی پوشان که پس از شهرآورد تهران جایش را در قفس توری دروازه استقلال به سیدحسین حسینی داده بود، حالا پس از گذشت چند هفته دوباره این فرصت را به دست آورده که برای تیمش به میدان برود.

 

 

 

 

محمدحسین مرادمند و عارف غلامی دو بازیکن خط دفاعی استقلال هستند که این بازی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده اند. در نبود این دو نفر، محمد دانشگر در کنار سیاوش یزدانی به میدان می رود. محمد نادری دیگر بازیکنی است که در روز دست های خالی مجیدی برای چینش ترکیب خط دفاعی، در پست جدیدی به میدان می رود.

 

وریا غفوری کاپیتان استقلال که چندین بازی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود، در شهرآورد تهران 120 دقیقه برای تیمش بازی کرد. او امروز کار را از روی نیمکت تیمش آغاز می کند تا سبحان خاقانی در سمت راست برای آبی ها بازی کند. در سمت چپ نیز بابک مرادی پس از درخشش در شهرآورد تهران، در این بازی از ابتدا برای آبی پوشان به میدان می رود.

 

در خط میانی فرهاد مجیدی تصمیم گرفت تا پس از چند بازی که مسعود ریگی به طور کامل برای استقلال بازی می کرد، به او استراحت داده و مهدی مهدی پور به جای او انجام وظیفه می کند. در کنار مهدی پور، آرش رضاوند به مانند دربی بازی خواهد کرد. فرشید اسماعیلی نیز دیگر بازیکن خط میانی استقلال است.

 

 

 

 

ارسلان مطهری 120 دقیقه برابر پرسپولیس بازی کرد و طی روزهای گذشته نیز بخاطر استوری که منتشر کرد، حواشی زیادی پیرامون او ایجاد شد. مجیدی تصمیم گرفت در این بازی به او استراحت داده و از آرمان رمضانی در خط حمله استفاده کند. مهدی قایدی نیز دیگر مهاجم استقلال در خط حمله خواهد بود. او در شهرآورد تهران کم فروغ بود و امیدوار است در این بازی به روند همیشگی خودش بازگردد.

 

 

ترکیب استقلال برابر نفت مسجدسلیمان:


رشید مظاهری - محمد دانشگر - سیاوش یزدانی - محمد نادری - مهدی مهدی‌پور - سبحان خاقانی- فرشید اسماعیلی - آرش رضاوند - بابک مرادی - آرمان رمضانی و مهدی قایدی

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.