کد خبر: 1769109/29 زمان: 16:51   1400/04/29 بازدید: 34,946

ادعای اتلتیک

خداحافظی قریب‌الوقوع با مثلث خوفناک لیورپول

باشگاه لیورپول احتمالا همین تابستان روبرتو فیرمینو ستاره برزیلی خود را به تیمی دیگر واگذار خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، از سال 2017 باشگاه لیورپول صاحب مثلثی در خط حمله خود شد که در تمام فصول اخیر، لرزه بر اندام هر حریفی انداخته است. قرمزها سال 2018 روبرتو فیرمینو را از هوفنهایم جذب کردند. یک سال بعد سادیو مانه به لیورپول پیوست و سال 2017 نیز محمد صلاح این جمع را کامل کرد.

مثلثی خوفناک که تحت مربیگری یورگن کلوپ، قرمزها را سال 2019 به قهرمانی لیگ قهرمانان هدایت کرد و یک سال بعد به انتظار 30 ساله باشگاه برای فتح لیگ برتر پایان داد.

 

 

 

 

هر سه بازیکن 29 ساله هستند و قراردادشان نیز سال 2023 به اتمام می رسد ولی سران باشگاه قصد ندارند به هیچکدام قراردادی با افزایش دستمزد چشمگیر پیشنهاد بدهند. طبق ادعای اتلتیک، هدف باشگاه تمدید با محمد صلاح و سادیو مانه است و مانع جدایی روبرتو فیرمینو نخواهد شد.

از میان این سه بازیکن، قرمزها تنها روی تمدید با صلاح و مانه حساب باز کرده اند و البته نه به هر قیمتی. در پست فیرمینو، دیوگو ژوتا فصل گذشته نمایش های بسیار خوبی داشت و به همین دلیل باشگاه نگران جدایی ستاره برزیلی خود نیست.

 

 

 

 

طبق این گزارش، حتی احتمال جدایی محمد صلاح و مانه نیز دور از ذهن نیست و تنها ویرژیل فن دایک، اندری رابرتسون، فابینیو، آلیسون بکر و الکساندر آرنولد بازکینان غیر قابل فروش لیورپول محسوب می شوند. لازم به ذکر است که لیورپول یکی از باشگاه هایی بود که در پی پاندمی کرونا متحمل ضربه اقتصادی شدیدی شد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.