کد خبر: 1769217/55 زمان: 22:07   1400/04/29 بازدید: 20,906

سپاهان از کورس قهرمانی پا پس نمی‌کشد؛

پدیده سپاهان و گل مارادونایی در مشهد (عکس)

هافبک هجومی جوان تیم فوتبال سپاهان اصفهان امشب توانست چهارمین گل خود را در لیگ بیستم به ثمر برساند.

به گزارش "ورزش سه" یکی از بازیکنان که در لیگ بیستم به فوتبال ایران معرفی شد و توانست توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد و شکوفا شود، یاسین سلمانی هافبک هجومی جوان سپاهان بود که مورد اعتماد محرم نویدکیا قرار گرفت و توانست به خوبی شایستگی‌های خود را اثبات کند و به یکی از مهره‌های کلیدی ترکیب سپاهان در هفته‌های گذشته تبدیل شده است.

 

 

با نظر محرم نویدکیا، در مسابقه امشب مقابل پدیده، یاسین سلمانی در ترکیب اولیه سپاهان با توجه به محرومیت سروش رفیعی قرار گرفت و او از همان ابتدای بازی بارها خط دفاعی حریف را آزار داد و تلاش کرد تا بتواند روزنه‌ای میان خط دفاعی پدیده پیدا کند و زهر خود را به این تیم بریزد و چهارمین گل خود در لیگ بیستم را به ثمر برساند.

 

سرانجام در دقیقه 40، سلمانی توانست با نفوذ به قلب خط دفاعی پدیده از میان پنج بازیکن تیم مشهدی عبور کند و توپ را در موقعیتی تک به تک با میلاد فراهانی، از زیر دستان او به گل بفرستد و تیمش را در نیمه نخست برنده دیدار با پدیده کند تا با توجه به نتیجه همزمان پرسپولیس-ماشین‌سازی و برتری سرخ‌پوشان، سپاهان همچنان در کورس قهرمانی بماند.

 

 

سلمانی با گل زیبایی که امشب توانست وارد دروازه پدیده خراسان کند، موفق شد چهارمین گل خود در لیگ امسال را با پیراهن سپاهان به ثمر برساند؛ ضمن آن‌که او دو بار هم توانسته در لیگ بیستم برای همبازیان خود گلسازی کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.