کد خبر: 1769244/34 زمان: 16:50   1400/04/30 بازدید: 7,223

زامهران؛ سر بزنگاه و گل های حساس

حسین (فرزاد) زامهران در بازگشت نساجی به منطقه امن یکی از بازیکنان تاثیر گذار بود. همانند روزهایی که در سیاه جامگان و پدیده بازی می کرد و در صعود این تیم ها هم به لیگ برتر نقش داشت.

به گزارش "ورزش سه"، شاید فرزاد در برخی از بازی ها فرصت های طلایی را از دست بدهد، البته باید به این نکته اشاره کرد در موقعیت قرار گرفتن خود یک هنر است اما سر بزنگاه و بعد از اینکه خود را پیدا می کند گل هایی می زند سرنوشت ساز و حساس که فرصت های از دست رفته را پاک می کند. نمونه اش در بازی با ذوب آهن که نساجی دو بر یک برنده شد و در جدول بازی های این فصل لیگ برتر باقی ماند. در همان دقایق ابتدایی بازی بود که زامهران یک پاس خوب به کریم اسلامی داد و این مهاجم باتجربه و باهوش با یک ضربه سر آرام توپ را تبدیل به گل کرد و در ادامه فرزاد روی پاس ایوب کلانتری به خوبی به عمق خط دفاعی ذوب آهن زد و در مصاف تک به تک با دروازه بان ذوب آهن ضربه اش به قعر دروازه این تیم نشست تا نساجی بازی 6 امتیازی را از آن خود کند و در نهایت در جدول بازی ها باقی بماند.

 

 

حالا می شود به فرزاد زامهران این لقب را داد. وینگر روزهای بحران. وینگری که زمانی از عمق به فضا می زند برای خود به خوبی هر چه تمامتر موقعیت ایجاد می کند. شاید در برخی از بازی ها ضربات او به هدف ننشیند اما در ادامه گل هایی می زند و پاس گل هایی می دهد که امتیاز آور است. البته روزهای بد نساجی این فصل در موقعیت هایی که زامهران هدر می داد نقش داشت اما با اوج گیری نساجی فرزاد زامهران به یکی از بازیکنان اثر گذار نساجی تبدیل شد و بدون شک بعد از این اتفاق در دو هفته پایانی می تواند روزهای بهتری را تجربه کند. در فصل جاری این اولین بار نبود که فرزاد زامهران نساجی را به سه امتیاز حیاتی می رساند و بدون شک برای آخرین بار هم نخواهد بود. نساجی خود را پیدا کرده است و می توان در دو هفته پایانی با تداوم پیروزی ها یکی از موفق ترین تیم ها در هفته های پایانی باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.