کد خبر: 1769383/1 زمان: 13:46   1400/04/30 بازدید: 6,033

پس از قهرمانی با اینتر و آرژانتین؛

لائوتارو: قهرمانی با آرژانتین استثنایی بود

لائوتارو مارتینز پس از فصلی بسیار موفق در سطح باشگاهی و ملی، این روزها در تعطیلات در آرژانتین به سر می برد و با باشگاه دوران کودکی‌اش تمرین می کند.

به گزارش "ورزش سه"، لائوتارو مارتینز این روزها در حال تمرین در باشگاه اتلتیکو لینیرس، باشگاه دوران کودکی اش در آرژانتین، است و مروری داشته بر یک فصل خیره کننده که طی آن دو جام قهرمانی کسب کرد.

مهاجم اینتر که با آرژانتین قهرمان کوپا آمه‌ریکا و همچنین در پایان فصل 21-2020 جام قهرمانی در سری آ به همراه نراتزوری بالای سر برد، اکنون در کشور زادگاه خود در تعطیلات به سر می برد.

او در ابتدای این هفته با باشگاه دوران کودکی اش تمرین کرد. مهاجم اینتر باشگاه اتلتیکو لینیرس را در 16 سالگی ترک کرد تا به ریسینگ د آویاندا بپیوندد.

مهاجم 23 ساله آرژانتینی در مصاحبه ای که در توییتر باشگاه لینیرس منتشر شد، گفت: "من همیشه از بازگشت به این باشگاه خوشحال می شوم. سال گذشته سال خارق العاده ای بود. من دو قهرمانی بردم، یکی از آنها قهرمانی بسیار خاص و استثنایی با تیم ملی آرژانتین بود. ما خیلی وقت بود که جام نبرده بودیم.

 

 

همیشه دریافت این پشتیبانی با این همه پیام محبت آمیز در شبکه های اجتماعی برای من و خانواده ام بسیار خوب است. حس کردن پشتیبانی مردم از کل تیم ملی و نه فقط از من، باعث می شود تا احساس خوشحالی کنم.

خوشحالم که برگشته ام و بچه ها را دیدم و خاطرات گذشته را یاد کردم. دوست دارم که کمک کنم این باشگاه پیشرفت کند.

دیدن این پیشرفت ها در زمین تمرین با توجه به سرمایه گذاری هایی که انجام شده خیلی خوشحال کننده است. بچه های زیادی اینجا می آیند تا هم خوش بگذرانند و هم چیز یاد بگیرند و این مهمترین مسئله است."

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.