کد خبر : 1769397 | 30 تیر 1400 ساعت 15:00 | 36.5K بازدید | 6 دیدگاه

پوگبا فقط 50 میلیون یورو

ستاره منچستر به پاری سن ژرمن نزدیک‌تر شد

پاریسی ها دست بردار نیستند و حالا قصد دارند تا پل پوگبا را به خدمت بگیرند.

ستاره منچستر به پاری سن ژرمن نزدیک‌تر شد

به گزارش "ورزش سه"، ماه گذشته بود که پی اس جی در رقابت با بارسلونا توانست جینی واینالدوم را جذب کند. باشگاه پاریسی به ریاست ناصر الخلیفی ستاره هلندی لیورپول را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرد. سپس نوبت به اشرف حکیمی، سرخیو راموس و جیجو دوناروما رسید.

پی اس جی که قصد دارد بهترین تیم ممکن را برای فصل بعد ببندد و بالاخره به طلسم ناکامی هایش در لیگ قهرمانان پایان دهد، اکنون به دنبال شکار بزرگی دیگر است.

 

 

1619815

 

 

طبق ادعای نشریه اکیپ، پی اس جی برای تقویت بیشتر خط میانی خود قصد جذب پل پوگبا را دارد و در تماس با سران باشگاه منچستریونایتد متوجه شده است که با 50 میلیون یورو می تواند این ستاره فرانسوی را جذب کند.

از قرارداد پوگبا با یونایتد تنها یک سال باقیمانده و مینو رایولا ایجنت مشهور ایتالیایی، باشگاه یونایتد را تحت فشار قرار داده تا برای فروش پوگبا سخت نگیرد.

 

 

1617290

 

 

طبق این گزارش و همچنین با تایید نشریه دیلی میل، رایولا این روزها در حال مذاکره با پی اس جی برای انتقال پوگباست. اگر یونایتد در راه جدایی پوگبا مانع ایجاد کند، او را فصل بعد و به شکل رایگان از دست خواهد داد. منچستری ها امیدوار بودند که پوگبا قراردادش را تمدید کند ولی به نظر می رسد موضع دو طرف در این زمینه تفاوتی آشکار دارد و پوگبا دیگر قصد ندارد به بازی در یونایتد ادامه دهد.

باید دید در صورت انتقال پوگبا به پی اس جی و دستمزد بالای او، این باشگاه در مورد فیرپلی مالی چگونه عمل خواهد کرد.

 

دیدگاهها