کد خبر: 1769569/56 زمان: 14:36   1400/04/31 بازدید: 36,606

اعلام انزجار هواداران اینتر از اسپانسر جدید

اینتر پس از 26 سال با شرکت لاستیک سازی پیرلی قطع همکاری کرد و حالا اسپانسر جدید نراتزوری مورد پسند هواداران این تیم قرار نگرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته باشگاه اینترمیلان به صورت رسمی از اسپانسر جدید خود رونمایی کرد. نراتزوری به همکاری 26 ساله خود با شرکت لاستیک سازی پیرلی پایان داد. اسپانسری که به یکی از نشانه های هویتی اینتر تبدیل شده بود و در تمام این سالها، آرم پیرلی همچون لوگوی باشگاه، به عضو جدایی ناپذیر پیراهن نراتزوری تبدیل شده بود.


با این وجود، شرکت لاستیک سازی پیرلی حاضر نبود بیشتر از 10 میلیون یورو بابت درج تبلیغ این شرکت روی پیراهن آبی و مشکی اینتر، به این باشگاه پرداخت کند و مدیران نراتزوری که به دلیل بحران کرونا دچار مشکلات مالی شدیدی شده بودند، به پیشنهاد 20 میلیون یورویی یک شرکت جدید پاسخ مثبت دادند.

 


شرکت سوسیوس که در زمینه رمز ارزها فعال است، چیزی بیشتر از ۲۰ میلیون را به اینتر پرداخت خواهد کرد که با لنوو این مبلغ به ۳۰ میلیون میرسد. اینتر و سوسیوس قرارداد همکاری ۴ ساله ای با یکدیگر منعقد کرده اند. سوسیوس اسپانسر اصلی پیراهن اینتر برای فصل ۲۰۲۱/۲۲ با گزینه تمدید برای ۳ سال آینده خواهد بود.

 


هر چقدر که طرح جدید کیت های اینتر برای فصل جدید زیبا و جذاب بود و توجه بسیاری از علاقه مندان به فوتبال را در سراسر جهان به خود جلب کرد، اما استفاده از اسپانسر جدید آنچنان مورد توجه هواداران نراتزوری قرار نگرفت و آنها معتقد هستند سوسیوس باعث زشت شدن لباس زیبای اینتر شده است.

 


هواداران اینتر در فضای مجازی خواستار بازگشت شرکت لاستیک سازی پیرلی شده و اعتقاد دارند اسپانسر جدید، مانع از دیدن شدن کیفیت و زیبایی کیت های جدید اینتر است. به هر حال مدیران اینتر در این مدت به دنبال یافتن یک حامی مالی جدید بودند که بتواند مبلغی بیشتر از پیرلی را در اختیار آنها قرار دهد و شرکت سوسیوس حاضر شد 2 برابر قرارداد نراتزوری و پیرلی را به این تیم پرداخت کند.

 


کیت جدید اینتر با اسپانسر وحشتناک است. اگه اونو خالی و بدون اسپانسر گرفتید، ازش لذت ببرید.

 

 


اسپانسر جدید اینتر بسیار رقت انگیز است. پیرلی قابل تعویض نیست.

 

 


آیا میشه کیت اینتر رو بدون اسپانسر خرید؟ پیرلی روحت شاد

 


حالا نراتزوری با دریافت 20 میلیون یورو از این شرکت فعال در زمینه رمز ارزهای دیجیتال، پس از یوونتوس و فیورنتینا به سومین باشگاه ایتالیایی تبدیل شد که بالاترین درآمد را از اسپانسر روی پیراهن به دست می آورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.