کد خبر: 1769767/1 زمان: 17:36   1400/05/01 بازدید: 4,091

تست کرونای بازیکنان تیم ملی فوتسال منفی شد

مدیر تیم ملی فوتسال ایران آخرین شرایط این تیم در تایلند را تشریح کرد.

به گزارش ورزش سه به نقل از مهر، تیم ملی فوتسال ایران در ادامه برنامه‌های آماده‌سازی خود برای شرکت در تورنمنت دوستانه عازم تایلند شده است.

 

ابوالفضل کریمیان مدیر تیم ملی فوتسال گفت: روز پنجشنبه ساعت ۱۳ به وقت محلی به بانکوک رسیدیم و پس از ترک فرودگاه و به محض ورود به هتل محل اقامت، از همه اعضای تیم تست کرونا گرفته شد.

 

وی ادامه داد: بر اساس پروتکل‌های در نظر گرفته شده، تا زمان مشخص شدن پاسخ تست‌ها باید در اتاق‌ها می‌ماندیم و امکان تردد در خارج از اتاق‌ها را نداشتیم و حتی وعده‌های غذایی در اتاق سرو شد.

 

مدیر تیم ملی فوتسال از اعلام پاسخ تست‌ها خبر داد و به سایت فدراسیون فوتبال گفت: امروز صبح نتیجه تست همه اعضا منفی و برنامه‌ریزی‌های لازم جهت برگزاری تمرین انجام شد. به این منظور ساعت مورد نظرمان را به مسئولان برگزاری تورنمنت اعلام کردیم و نخستین تمرین ایران از ۱۵ تا ۱۶ (به وقت محلی) در سالن اصلی مسابقات برگزار شد.

 

کریمیان افزود: البته ساعت ۱۱ صبح نیز یک تمرین کششی مختصر از سوی کادر فنی برای بازیکنان به اجرا گذاشته شد. بر اساس اعلام قبلی نخستین بازی ما در این تورنمنت سوم مرداد مقابل تیم لیتوانی از ساعت ۱۳ به وقت محلی برگزار می‌شود.


 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.