کد خبر: 1769892/47 زمان: 12:00   1400/05/02 بازدید: 17,232

یک روز با نایکی؛ از ژل و سشوار تا استایل خاص

آموزش الفبای آزمون در آتلیه گازپروم! (عکس)

باشگاه زنیت پشت صحنه رونمایی از کیت فصل جدید این تیم را منتشر کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ یکی از شرکای کمپانی نایک در فوتبال روسیه محسوب می‌شود و حالا در فاصله چند روز تا شروع دوباره لیگ این کشور، از کیت جدید خود رونمایی کرده است؛ البسه فیروزه‌ای رنگ با هاشورهای تیره که اسپانسر اصلی اش مانند سالهای قبل «گازپروم» خواهد بود و در قسمت بالای آن چند تبلیغ دیگر هم دیده می‌شود.

 

 

اما برخلاف ایران که معمولا با بی سلیقگی و در آستانه مسابقات حساس، لباس‌ها در اتاقی محقر و کم نور معرفی می‌شوند، باشگاه زنیت از تمام پتانسیل رسانه‌ای خود استفاده کرده تا کیت جدید را به طرفدارانش معرفی کند و در این راه ستاره‌‌های این تیم نیز به استودیوی باشگاه دعوت شدند تا زودتر از همه و دور از زمین فوتبال، پیراهن را تن بزنند.

 

 

از مالکوم تا دژان لاورن، آرتم زیوبا و البته ستاره ایرانی، سردار آزمون. اینها بازیکنانی بودند که در آتلیه گازپروم ابتدا خود را به آرایشگر باشگاه سپردند تا آماده قرارگیری در مقابل دوربین شوند و بعد آنطور که عکاس خواست، ژست گرفتند و خود را به نمایش گذاشتند تا مانکن‌های زنیت برای معرفی البسه جدید باشگاه باشند.

 

سردار آزمون ستاره شماره 7 زنیت که در دو فصل اخیر عملکرد درخشانی با این تیم داشته، ژست‌های جالبی مقابل دوربین گرفته و حالا انتشار پشت صحنه رونمایی از کیت جدید، زوایایی جدید از حضور مهاجم ایرانی زنیت در این مراسم را نشان می‌دهد؛ جایی که با تلاش می‌کند روی چمن مصنوعی، استارت‌های انفجاری بزند و ویژگی فوتبالش را نشان بدهد.

 

 

در یکی از این تصاویر، به نظر می‌رسد عکاس تعادل خود را از دست می‌دهد اما سردار او را می‌گیرد تا به این شکل بخش فان ماجرا هم با آزمون رقم بخورد.

 

فریم بعدی، مربوط به لحظه‌ای است که سردار خوشحالی اش را در مقابل پرده سبز به نمایش می‌گذارد و حرف A را به نشانه «آزمون» به دوربین باشگاه نشان می‌دهد؛ حرکتی که او بعد از هر گل نیز انجام می‌دهد.

این عکسبرداری هفته گذشته و در فاصله 10 روز تا آغاز لیگ برتر انجام شد و حالا تیم فوتبال زنیت عصر امروز با همین کیت در مقابل خیمکی قرار خواهد گرفت تا اولین بازی فصل را برگزار کند؛ نکته جالب اینکه ساعتی بعد از انتشار پشت صحنه این تصاویر، شایعات جدایی سردار آزمون و حضورش در آاس رم از رسانه های ایتالیایی منتشر شد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.