کد خبر: 1770507/56 زمان: 15:33   1400/05/04 بازدید: 8,332

اضافه شدن شفر به گزینه های مربیگری عراق

یک وب سایت عراقی در خبری مدعی شد که وینفرد شفر چهارمین گزینه فدراسیون فوتبال عراق برای هدایت تیم ملی این کشور است.

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه هنوز بحث و گمانه زنی ها درخصوص انتخاب سرمربی تیم ملی عراق در رسانه های این کشور مطرح است، چند وب سایت خبری عراقی مدعی شدند که امروز آخرین زمان از مهلت فدراسیون فوتبال این کشور به کارلوس کی روش است تا او تصمیم خود مبنی بر پذیرش هدایت عراقی ها را اعلام کند.


کی روش که به عنوان گزینه نخست فدراسیون فوتبال عراق شناخته می شود، چند روزی است که در حال بررسی پیشنهاد عراقی هاست و امروز آخرین زمان در نظر گرفته شده برای این مربی پرتغالی است. وب سایت عراق اسپورت در خبری مدعی شد که کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال این کشور تنها تا پایان امروز منتظر کی روش می ماند و در صورت عدم پاسخ این سرمربی، آنها مذاکرات با دیک ادوکات را آغاز می کنند.


اما در این میان یک وب سایت عراقی که اخبار تیم ملی فوتبال این کشور را به زبان انگلیسی پوشش می دهد، در خبری از گزینه های سوم و چهارم کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال عراق رونمایی کرد که نام وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال نیز در این لیست دیده می شود.


طبق ادعای Soccer Iraq و به نقل از منابع حاضر در فدراسیون فوتبال عراق، اگر کارلوس کی روش تا پایان امروز پاسخی به پیشنهاد این کشور ندهد، آنها به سراغ ادوکات می روند. اما عراقی ها گزینه های سوم و چهارمی نیز در نظر گرفته اند که آنها به ترتیب هرنان داریو گومز مربی 65 ساله و سابق اکوادور و کلمبیا و وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال و فعلی الخور هستند.


وینفرد شفر که فصل گذشته در میانه های راه به الخور پیوست، موفق شد این تیم را در لیگ ستارگان قطر حفظ کند و باید دید مطرح شدن نام او در کنار گزینه های هدایت تیم ملی عراق تا چه حدودی جدی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.