کد خبر: 1770646/1 زمان: 10:36   1400/05/05 بازدید: 12,073

لوله سلاح چرا باید در گمرک بماند؟

هاشمی: این همه هزینه و زحمت از دست رفت

سرمربی تیم ملی تفنگ گفت: در تیراندازی امکانات حرف اول را می زند، این همه هزینه کردیم و در کرواسی لوله سلاح سفارش دادیم اما تا روزی که به المپیک آمدیم، در گمرک بود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، الهام هاشمی در مورد عملکرد نجمه خدمتی و مهیار صداقت در ماده میکس تفنگ بادی بیان کرد: سطح رقابت در رشته تفنگ بالا است اگر با المپیک دوره قبل مقایسه کنید نفرات با امتیازها پایین تر فینالیست می شدند. در المپیک توکیو سطح رکوردها واقعا بالا است. در تفنگ میکس  ۲۹ تیم که  تیم های قدری  هستند، حضور داشتند. البته تیراندازان نیمه جدول بودند و تیم های قدر را پشت سر گذاشتند.

 

او ادامه داد: بچه ها بد کار نکردند اما  متاسفانه کافی نبود. مهیار صبح گردنش گرفته بود و صبح اول وقت فیزیوتراپی شد. از طرفی در تیراندازی  امکانات حرف اول را می زند. تفنگ، جنس لباس ، سختی لباس ، قطعات مختلف سلاح و ساچمه ای که استفاده می کنند، خیلی مهم هستند.  این همه هزینه کردیم  لوله سلاح سفارش داده بودند و در کروواسی لوله را دادند تا در تهران تست کنیم و بهترین انتخاب شود اما  تا روزی که به المپیک آمدیم، در گمرک بود.  لوله سلاح بادی دیگر چه چیزی است که باید گمرک بماند؟ تا روزی که ما می آمدیم خبری از ترخیص لوله ها نبود. این همه زحمت و هزینه از دست رفت. ما نه تنها تحریم خارجی،  بلکه تحریم داخلی نیز هستیم‌.

 

هاشمی در مورد انتظار خود از عملکرد دو نماینده ایران گفت: من انتظار داشتم نیمه نهایی را برویم.  البته  کسی تیراندازی را باور ندارد و امیدوارم  با طلای فروغی  بیشتر مورد توجه باشد. در حال حاضر آن طور که باید و شاید بچه های ما حمایت نمی شوند.

او در مورد پیش بینی خود از عملکرد ملی پوشان در تفنگ سه وضعیت تاکید کرد: تجهیزات  در سه وضعیت حرف اول  می زند و امیدوارم آنجا به نتیجه ای که می خواهیم برسیم چون تمرین خوبی داشته ایم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.