کد خبر: 1770818/44 زمان: 08:38   1400/05/06 بازدید: 4,703

پاکدامن: کاش مردم می‌توانستند شمشیربازی را تحلیل کنند

ملی پوش تیم شمشیربازی ایران پس از شکست برابر ایتالیا گفت شرمنده مردم و پیمان فخری شدم اما ای کاش مردم می توانستند شمشیربازی را تحلیل کنند. 

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری حساس و سرنوشت ساز از رقابت های المپیک 2020 و از مرحله یک چهارم نهایی شمشیربازی تیمی در بخش اسلحه سابر، تیم ایران در دیداری بسیار زیبا و دیدنی، در عین شایستگی از صعود به نیمه نهایی بازماند.


در این مسابقه و در حالیکه اختلاف میان دو تیم به 7 امتیاز رسیده بود، پاکدامن با جبران این اختلاف، نتیجه را در عدد 44 مساوی کرد ولی شمشیرباز ایتالیایی در زدن ضربه آخر موفق عمل کرد تا آنها راهی دیدار نیمه نهایی شوند.


پاکدامن که در این جدال فوق العاده کار کرد، در پایان این بازی گفت: تجربه تلخ از المپیک قبل داشتم و می‌دانستم داوران می‌چرخند. کاش شمشیربازی مانند رشته های دیگر بود و مردم می‌توانستند تحلیل کنند.


وی ادامه داد: نمی‌خواهم  باخت را به گردن داور بیندازم اما امتیازهای ۵۰- ۵۰ را به حریف داد. مطمئنم اگر آن امتیازها را به ما می‌دادند، پیروز می‌شدیم اما فاصله را بیشتر کرد. بازی دوم هم دو ضربه را به حریف داد. با این نتیجه، شرمنده مردم و پیمان فخری شدم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.