کد خبر: 1770901/41 زمان: 14:43   1400/05/06 بازدید: 25,011

هر چه خواستم را فراهم کرده اند؛

نازنین ملایی: حرف‌هایم را بد منعکس کردند

ورزشکار المپیکی تیم روئینگ تک نفره بانوان توضیحاتی می گوید کمیته ملی المپیک تمام امکاناتی که مورد نیاز او بوده را فراهم کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از صعود نازنین ملایی به رقابت های مرحله نیمه نهایی روئینگ تک نفره بانوان این ورزشکار المپیکی مصاحبه ای کوتاه انجام داد و در بخشی از آن به تکنولوژی پیشرفته ای که رقبایش برای ریکاوری انجام می دهند، اشاره کرد. او در این زمینه اینطور صحبت کرده بود:« ورزشکاران کشورهای دیگر به محض اینکه مسابقه  تمام می‌شود جلیقه‌های یخ دارند و مربیانشان سریع آن جلیقه‌ها را  می‌آورند تا تن‌شان کنند و  در این گرمای شدید هوا زودتر ریکاوری شوند اما مربی من مجبور است حوله را در آب سرد خیس کند و آن را به من بدهد.»


چند روز پس از این مصاحبه و در شرایطی که نازنین ملایی روز آینده در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف رقبای خود برود، طی مصاحبه ای ضمن تاکید بر این نکته که کمیته ملی المپیک برای او کم و کسری نگذاشته، در رابطه با تکنولوژی مورد استفاده حریفانش نیز توضیحاتی ارائه داده که در ادامه می خوانید.

 

*اولین بار بود که این تکنولوژی را دیدیم
از برخی دوستان رسانه ای گله دارم. پس از پایان مسابقات رسانه های مختلفی با من تماس گرفتند و متاسفانه پاسخ من را با تحریف در رسانه خود منعکس کردند. ما برای اولین بار بود اینجا همچینین چیزی را دیدیم، چون این تکنولوژی بسیار پیشرفته است و ما هم چون خیلی در این چند سال در رقابت های بین المللی شرکت نکردیم از این تکنولوژی اطلاعی نداشتیم.

 

*تلاش کردیم این تکنولوژی را بگیریم اما ...
کمیته ملی المپیک بسیار تلاش کرد تا این تکنولوژی را تهیه نماید که متاسفانه نه در ژاپن موجود بود و نه در سایت های خرید انلاین و تنها در استرالیا و امریکا موجود بود که با توجه به زمان ارسال آن این امکان عملا وجود نداشت تا زمان مسابقه بدست ما برسد.

 

*هزینه این تکنولوژی درمقایسه با سایر تجهیزات ناچیز است
این تکنولوژی در مقایسه با سایر تجهیزات قایقرانی هزینه کمی داشت.  ولی متاسفانه از روز نخست رقابت های من، برخی رسانه با تمرکز بر این موضوع با استناد به این جمله که "کشورهایی که من با آنها رقابت کردم از تکنولوژی های  پیشرفته ای بهره مند بودند"، به جای اینکه از موفقیت هایی که به عنوان یک سبک وزن با ورود به دسته سنگین وزن ها و رقابت با برترین های دنیا  بدست آوردم حرفی زده باشند، تنها به این موضوع جلیقه پرداختند.

 

*برخی ها تمرکزم را با این اخبار برهم زدند
متاسفانه برخی رسانه ها از روز نخست با این اخبار و حواشی که ایجاد کردند باعث شدن تا من تمرکزم را از دست بدهم و دائما درگیر پیامها و خبرهایی که از اطراف می رسد هستم.  در حالی که باید تمرکزم بر روی مسابقات نیمه نهایی که مهمترین بخش از رقابت هاست باشد.  


 
*برایم یک روزه پارو و استروکر گرفتند
بدلیل کهنه بودن پاروی قبلی ام درخواست تهیه پارو داشتم و همچنین نیاز به  استروکر داشتم، چون جی پی اس تمرینم دچار مشکل شده بود که کمیته ملی المپیک  به محض اینکه این مشکل را مطرح کردم در کمتر از یکروز هزینه را پرداخت کردند و من هردو را از اینجا خریداری کردم.

 

*درخواست می‌کنم به حاشیه نپردازید
همچنین قایقی که همیشه اجاره میکردم نسبت به قایق های برند ایتالیایی و آلمانی خیلی گران تر بود، اما کمیته ملی المپیک  همان قایق را برایم اجاره کرد . از همه خبرگزاری ها درخواست می کنم که به این حواشی پایان دهند؛ چون این اخباری که مدام در اینستاگرام و سایر خبرگزاری ها می بینم ذهنم را درگیر می کند و سبب می شود تمرکز لازم را نداشته باشم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.