کد خبر: 1771512/29 زمان: 14:56   1400/05/09 بازدید: 36,809

خامس:

رئال برایم تمام شده؛ شاید به سری آ بروم

ستاره کلمبیایی بازگشتش به رئال را رد کرد و گفت ممکن است به سری آ ایتالیا برود.

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش در برنامه ال چیرینگیتو ادو آگیره خبرنگار معروف و دوست صمیمی رونالدو و خامس ادعا کرد که رافا بنیتس سرمربی جدید اورتون به خامس گفته است به وی نیازی ندارد و اگر در اورتون بماند، چندان فرصت بازی پیدا نخواهد کرد.

پس از این گفت و گو، خامس که خود تمایل زیادی برای ماندن نداشت، بیش از پیش مصر به جدایی شده و ژرژ مندس ایجنت او از حالا جدی تر برای وی به دنبال تیم خواهد بود. گفته می شود میلان جدی ترین خواهان اوست.

 

 

 

 

خامس در گفت و گوبا هوادارانش در توئیچ و در مورد اینکه مقصد بعدی اش کدام تیم خواهد بود گفت:« نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و فصل بعد کجا بازی خواهم کرد. در فوتبال و زندگی چیزی قابل پیش بینی نیست. چیزی که می دانم این است که این روزها به شکل انفرادی سخت تمرین می کنم و اینکه وضعیت کمی پیچیده است. جایی بازی خواهم کرد که مرا بخواهند. بازیکن باید در تیمی بازی کند که احساس کند برایش ارزش و اهمیت قائل هستند.»

 

خامس در مورد احتمال بازگشت به رئال و بازی دوباره زیر نظر کارلو آنچلوتی گفت:« خیر، فکر نمی کنم این اتفاق بیفتد. رئال دوره ای بود که برایم تمام شده و تکرار نخواهد شد.»

 

 

 

 

بازی در سری آ:« نمی دانم، گفتم که جایی بازی خواهم کرد که مرا بخواهند. در اسپانیا، آلمان و انگلیس بازی کرده ام و فقط ایتالیا باقیمانده است. گزینه خوبی است ولی کسی از آینده خبر ندارد. نمی دانم چند بازیکن در همه این 4 لیگ بازی کرده اند و شاید جزو کسانی شوم که این رکورد را دارند.»

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.