کد خبر: 1771591/52 زمان: 20:22   1400/05/09 بازدید: 29,423

هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)

در نظرسنجی مارکا هواداران رئال مادرید خواهان ماندگار شدن تاکه فوسا کوبو در این تیم شدند.

به گزارش "ورزش سه"، تاکه فوسا کوبو تا به اینجای رقابت‌های المپیک یکی از بهترین بازیکنان مسابقات بوده است؛ با این وجود آینده او در رئال مادرید همچنان مبهم است. این ستاره ژاپنی در فصل گذشته به شکل قرضی در تیم های مایورکا، ویارئال و ختافه حضور داشته اما برخی شایعات حکایت از آن دارد که ممکن است این بازیکن دوباره و در فصل پیش رو به یک تیم قرض داده شود.

 

 

 

 

اما وب سایت انگلیسی نشریه مارکا در یک نظرسنجی از هواداران رئال مادرید سوال کرده که آیا خواهان ماندگار شدن تاکه فوسا کوبو در این تیم هستند یا خیر که اکثریت قریب به اتفاق آنها به این سوال پاسخ مثبت داده اند. در واقع بیش از سه هزار نفر در این رای گیری شرکت کرده و 88 درصد آنها خواهان ماندگار شدن ستاره ژاپنی در سانتیاگو برنابئو شده اند.

 

اما حتی اگر مدیران رئال مادرید تصمیم به حفظ کوبو بگیرند، آنها کار بسیار دشواری پیش رو خواهند داشت چرا که این بازیکن سهمیه غیر اروپایی محسوب می‌شود. رئال مادرید در فصل گذشته این سه سهمیه را برای ادر میلیتائو، رودریگو و وینیسیوس استفاده کرد؛ سه بازیکنی که در رئال ماندگار هستند اما به نظر می‌رسد که وینیسیوس به زودی پاسپورت اسپانیایی خود را دریافت خواهد کرد. اتفاقی که می تواند راه را برای ماندگار شدن کوبو و تحقق خواسته هواداران رئال مادرید هموار کند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.