کد خبر: 1771832/44 زمان: 14:59   1400/05/11 بازدید: 236,507

سه شکست تلخ، پایان بخش روز جذاب فرنگی کاران

از روز یازدهم هم برای ایران مدال درنیامد!

در روز یازدهم المپیک توکیو، ایران در کشتی فرنگی امیدوار به کسب مدال بود، اما میرزازاده دستش از ثبت یک برنز کوتاه ماند.

به گزارش "ورزش سه"، یازدهمین روز از بازی‌های المپیک 2020 توکیو امروز ادامه پیدا کرد و پنج ورزشکار ایرانی در سه رشته قایقرانی، کشتی فرنگی و تیراندازی به رقابت با حریفان پرداختند.


امین میرزازاده در وزن 130 کیلوگرم با «آلین الکسوس سیاوراریو» از رومانی در جدول شانس مجدد رقابت کرد و این پیروزی امیدوار به کسب مدال برنز بود، اما در نهایت با شکست برابر رقیب ترکیه ای از دستیابی به مدال بازماند.  


دو فرنگی کار پرامید ایران نیز امروز روی تشک رفتند. محمدعلی گرایی در وزن 77 کیلوگرم کار خود را دور اول و مرحله یک هشتم نهایی با «یوس وانیس پنا فلورس» از کوبا آغاز کرد و بعد از ثبت دو برد، در نیمه نهایی میلیمتری باخت و به دیدار رده بندی رسید. همچنین محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم در دور اول و مرحله یک هشتم نهایی با «آدِم بوجملین» از الجزایر دیدار کرد و امیدوار به فینالیست شدن بود، اما برابر آرتور الکسانیان متوقف شد.  


 در قایقرانی علی آقامیرزایی در کایاک یک نفره 1000 متر با حضور در دسته دوم مرحله مقدماتی با حریفانی از فرانسه، آرژانتین، مجارستان، ایتالیا و کمیته المپیک روسیه رقابت کرد و سپس از حضور در نیمه نهایی بازماند.


همچنین مهیار صداقت در مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت آخرین نماینده تیراندازی ایران بود که نتوانست به فینال راه پیدا کند.

 


در ادامه نتایج لحظه به لحظه نمایندگان ایران در روز یازدهم المپیک را می خوانید:

 

 

تیراندازی:

 

9:41: مهیار صداقت در مرحله مقدماتی رشته تیراندازی 50 متر سه وضعیت، با کسب امتیاز مجموع 1168.56 در رده بیسنم قرار گرفت. در این مرحله 8 نفر برتر راهی فینال شدند که بدین ترتیب تیرانداز کشورمان موفق به صعود نشد.

 

 

7:14: مهیار صداقت، تیرانداز ایرانی در مرحله مقدماتی تفنگ سه وضعیت به مصاف رقبای خود رفته است. او برای رسیدن به فینال باید در مجموع امتیازات در میان 8 تیرانداز برتر قرار بگیرد.

 

 


 

کشتی فرنگی: 

 

15:45: در دیدار رده بندی وزن 130 کیلوگرم امین میرزازاده نتوانست از پس رقیب قدرتمند خود رضا کایالپ از ترکیه بربیاید. او در این مبارزه 7 بر 2 شکست خورد و به عنوان پنجمی المپیک دست یافت.

 

 

14:47: محمدهادی ساروی در دیدار نیمه نهایی وزن 97 کیلوگرم مقابل آرتور الکسانیان ایستاد و در یک کشتی نزدیک و در حالی که فنی رد و بدل نشد، 4 بر یک شکست خورد تا او به دیدار رده بندی راه پیدا کند. ساروی در دیدار رده بندی با برنده کشتی  آزور ژوزپبکوف از قرقیزستان و آروی ساوولاینن از فنلاند روبرو می شود.

 

 

14:05: محمدعلی گرایی در نیمه نهایی وزن 77 کیلوگرم به مصاف تاماس لورینچ قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از مجارستان رفت و در یک کشتی پر افت و خیز 6 بر 5 شکست خورد تا راهی دیدار رده بندی شود. گرایی فردا باید برای کسب مدال برنز تلاش کند.

 

 

9:32: رقبای دو فرنگی کار ایرانی در مرحله نیمه نهایی مشخص شدند. گرایی در این مرحله به مصاف تاماس لورینچ قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از مجارستان می رود. همچنین ساروی پای فینال به مصاف آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان خواهد رفت.

 

9:02: هادی ساروی نماینده 97 کیلوگرم در دومین دیدار خود برابر حریف بلغارستانی با نتیجه 6 بر 0 به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد. او در این نبرد به اجرای فنون زیبا برد قاطعی را کسب کرد.

 

 

8:43: محمدعلی گرایی در مرحله یک چهارم نهایی برابر استارچویچ از کرواسی گرفت و در شرایطی که 5 بر یک تا ثانیه های پایانی عقب بود، با یک پرواز تماشایی و اجرای یک فن دیدنی توانست در نهایت کشتی را با حساب 5 بر 5 برنده شود و به نیمه نهایی برسد.

 

 

7:48: هادی ساروی نماینده 97 کیلوگرم کشتی فرنگی در اولین دیدار خود برابر حریف الجزایری با نتیجه 9 بر 0 با امتیاز عالی به پیروزی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. این فرنگی گار آملی توانست با اجرای چند بارانداز و چند بار کمرگیری از حریف، نمایش دلپذیری داشته باشد.

 

 

7:33: در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی در نخست با پنا فلورس از کوبا مصاف داد و در نهایت با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل حریف خود به برتری رسید. وی در دو‌ر بعد به مصاف استارچویچ از کرواسی خواهد رفت. توماس لورینچ مجار و ژاداریف قزاق در این گروه حضور دارند.

 


6:44: در اولین کشتی شانس مجدد، میرزازاده «آلین الکسوس سیاوراریو» از رومانی را پیش رو داشت و توانست با ارائه یک کشتی خوب با نتیجه 5 بر یک از سد او عبور کند و به دیدار رده بندی برسد. حالا این فرنگی کار وزن 130 کیلوگرم ایران باید در دیدار رده بندی به مصاف رضا کایالپ، قهرمان جهان از ترکیه برود. 

 

 


 

قایقرانی: 

 

8:24: مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کایاک تک نفره هزار متر در سه گروه برگزار شد که علی آقامیرزایی در گروه اول مسابقات با ثبت زمان ۳:۵۲:۸ در جایگاه چهارم ایستاد و شانس مجدد خود را برای رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی از دست داد.


7:10: علی آقامیرزایی المپین آب‌های آرام صبح امروز در دور مقدماتی کایاک تک نفره هزار متر بازی‌های المپیک توکیو با کسب عنوان پنجم در گروه دوم نتوانست مستقیما راهی مرحله نیمه‌نهایی شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.