کد خبر: 1771876/1 زمان: 11:09   1400/05/11 بازدید: 1,333

المپیک 2020 توکیو

هاشمی: عملکرد تیراندازان در تفنگ خوب بود

سرمربی تیم تفنگ کشورمان از عملکرد شاگردانش در سی‌ودومین بازی‌های المپیک 2020 توکیو ابراز رضایت کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ کشورمان در پایان مسابقات تیراندازی سه وضعیت گفت: مهیار صداقت با امتیاز 1168 در بین 39 تیرانداز برتر جهان در رده بیستم قرار گرفت. وقتی ببینید که چه قهرمانانی پس از مهیار هستند متوجه می‌شوید که نتیجه وی خیلی خوب بوده است.
 

سرمربی تیم تفنگ کشورمان در ادامه تأکید کرد: اگر شرایط جوی مناسب بود وی نتیجه بهتری کسب می‌کرد هر چند که صداقت بالاترین رکورد برون‌مرزی خود را در این مسابقات به ثبت رساند. مهیار در هفته گذشته در تفنگ بادی یک دهم امتیاز تا فینالیست شدن فاصله داشت و در سه وضعیت هم با توجه به سن و سالی که دارد نتیجه خیلی خوبی کسب کرد.

 

وی در مورد عملکرد چهار تیرانداز تفنگ کشورمان در مسابقات المپیک توکیو تصریح کرد: تفنگ تجهیزات‌محور است و نیازمندی‌های زیادی به نسبت سایر رشته‌ها دارد و باید همیشه در حال تنظیم وسایل باشیم و با توجه به یکسری از مسائلی که وجود داشت در مجموع عملکرد بچه‌های تفنگ خوب بود. اگر نتایج را بررسی کنید متوجه خواهید شد که بچه‌ها بد عمل نکردند.

 

سرمربی تیم تفنگ کشورمان افزود: همیشه اولین مدال در تیراندازی بادی بانوان است و فشار و استرس مسابقه باعث شد تا بچه‌های ما در روز نخست بازی‌ها آنطور که باید خوب عمل نکنند. دلیل آنهم جوان بودن‌شان است. نجمه خدمتی و فاطمه کرم‌زاده در سه وضعیت عملکرد قابل قبولی داشتند.

 

هاشمی در پایان تصریح کرد: المپیک بالاترین سطح ممکن را دارد و بچه‌های ما عملکرد قابل قبولی در این بازی‌ها داشتند. امیدوارم یکسری از مسائلی که درباره تفنگ وجود دارد حل شود تا تیراندازی کشورمان به آن چیزی که حقش است، برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.