کد خبر: 1772533/58 زمان: 13:42   1400/05/14 بازدید: 29,230

مبارزه پایانی، تعیین کننده سرنوشت گروه؛

معادله صعود بهمنیار پیچیده شد

کاراته کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم بانوان ایران در المپیک 2020 دومین مبارزه خود را با شکست پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، سارا بهمنیار، کاراته کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم بانوان ایران در المپیک 2020 پس از پیروزی شیرین مقابل سراب اوزچلیک از ترکیه، در مبارزه دوم به مصاف ون تزویان از چین تایپه رفت که در مبارزه اول خود مغلوب ایوت گورانوا از بلغارستان شد.

 

 

کاراته کای چین تایپه که در مبارزه اول شکست خورده بود و چیزی برای از دست دادن نداشت، موفق شد نماینده ایران را شکست داده و شرایط صعود از گروه A را بسیار پیچیده کند.

 

 

بهمنیار در این مبارزه برخلاف مبارزه اول، نتوانست در امتیاز گیری موفق عمل کند و با نتیجه 5 بر یک مغلوب قهرمان دو دوره متوالی بازی های آسیایی شد تا سرنوشت صعودش به مبارزه پایانی با ورزشکار بلغار گره بخورد.

 

 

مبارزه ایوت گورانوا از بلغارستان و سراب اوزچلیک از ترکیه نیز با برتری کاراته کای ترکیه ای همراه بود تا به این ترتیب هر 4 ورزشکار حاضر در این گروه، در پایان دور دوم، صاحب یک پیروزی و یک شکست شوند تا دو مبارزه پایانی سرنوشت صعود را تعیین کند.

 

گفتنی است که بهمنیار تا دقایقی دیگر در مبارزه سوم مقابل ایوت گورانوا از بلغارستان خواهد رفت و کاراته کاهای ترکیه و چین تایپه نیز بعد از آنها به مصاف هم خواهند رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.