کد خبر: 1773324/13 زمان: 21:59   1400/05/18 بازدید: 89,991

ما متعهد به کارگران گل‌گهر هستیم؛

متن احساسی امیر قلعه‌نویی

سرمربی گل‌گهر با انتشار پیاپی بخاطر اتفاقات و حواشی اخیر پیرامون وی عذرخواهی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه‌نویی که امروز توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با حکم محرومیت سه ماهه بخاطر اظهاراتش پس از دیدار جام حذفی مقابل استقلال مواجه شد، در پیامی اینستاگرامی به این موضوع پرداخت و نوشت:

 

«پس از سه دهه مربیگری هنوز برایم بعضی از مسائل تازه است و اعتقاد دارم یک مربی متعهد به باشگاه، مردم و هواداران با بعضی از اتفاقات کنار نمی‌آید. در این سال‌ها بارها و بارها به این نقطه رسیده بودم، اما کمی درنگ یا برخی مصالح موجب شده بود طور دیگری گلایه کنم، اما حقیقت ماجرا این است که این دفعه مسئله برایم سنگین‌تر و غیر قابل هضم‌تر بود؛ به‌خصوص که تلاش یک‌ساله مجموعه بزرگ گل‌گهر و مردم سیرجان با سوت‌های اشتباه هدر رفته بود. ما در اینجا متعهد به کارگران زحمتکشی که حاصل دسترنج‌شان پشتیبان ما است، هستیم و حق آنها این نبود. به‌خصوص در یک بازه زمانی کوتاه در دو بازی متوالی در لیگ و جام حذفی که با وجود همه شایستگی ما، همه دیدند چه اتفاقاتی افتاد.

 

آیا من تند رفتم؟ بله. در آن لحظه همه این یک سال از جلوی چشمم می‌گذشت و فشاری که تحمل می‌کردم شاید بیش از ظرفیتم بود، اگرچه با این همه سابقه و تجربه در مربیگری باید خویشتندار بودم.

 

 

در روزهای اخیر دلسوزان و دوستان واقعی در گفت‌وگوهایی واقعیت این ماجرا را گفته‌اند و البته خود من هم یک روز بعد در این زمینه شفاف‌سازی کردم؛ با این‌حال همچنان بخشی از مردم بابت بعضی از حرف‌های من ممکن است مکدر شده باشند که وظیفه دارم از جانب خودم از آنها عذرخواهی کنم.

 

البته حرف‌های دیگری هم دارم که در وقت مناسب آنها را مطرح می‌کنم، اما عقیده دارم نباید مسائل به بیرون از چارچوب فوتبال کشیده شود. من امیر قلعه‌نویی هستم، بچه جنوب تهران و هرچه که دارم از ایران، مردم و فوتبال است، زیر سایه خدا و لطف اهل بیت که همواره دست‌شان را در زندگی‌ام دیده‌ام.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.