کد خبر : 1773737 | 21 مرداد 1400 ساعت 17:36 | 49.5K بازدید | 3 دیدگاه

ورود مسی‌ها به بازار تابستانی؛

ستاره آلومینیوم به مس رفسنجان پیوست

هافبک تاثیرگذار آلومینیوم با عقد قراردادی دو ساله به عضویت مس رفسنجان درآمد.

ستاره آلومینیوم به مس رفسنجان پیوست

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان که در نخستین سال حضورش در لیگ برتر جایگاه هشتم جدول را به دست آورد و عملکرد خوبی ارائه کرد، به دنبال حضور پُرقدرت‌تر در فصل آینده است و می‌خواهد با جذب نفرات با کیفیت رتبه بهتری هم به دست بیاورد که در همین راستا، آنها امروز نخستین بازیکن خود را به خدمت گرفتند.

 

سید مهدی حسینی، ستاره آلومینیوم اراک پس از سه فصل حضور در این تیم و با اتمام قراردادش تصمیم به جدایی گرفت تا پس از توافق با مدیران باشگاه مس رفسنجان، قراردادش با این تیم را امضاء کند.

 

این هافبک ریزنقش پس از اینکه یکی از بازیکنان موثر در صعود آلومینیوم اراک به لیگ برتر بود، در فصل گذشته نیز موفق شد ۶ گل حساس به ثمر رساند و سه پاس گل بدهد تا این عملکرد او  را به یکی از بهترین نفرات تیمش تبدیل کند ولی با این وجود او تصمیم گرفت راه جدیدی را با پیوستن به مس رفسنجان تجربه کند.

 

 

 

1633692

 

حسینی قرار بود قبل از شروع فصل گذشته هم راهی  مس رفسنجان شود، اما رسول خطیبی اجازه جدایی او از آلومینیوم را نداد و این بازیکن را در اراک ماندگار کرد، اما در حالی که شرایط آلومینیوم نامشخص بود، حسینی هم تصمیم به انتقال به رفسنجان گرفت

 

 

سید مهدی حسینی که در آلومینیوم اراک هم تجربه کار با محمد ربیعی را داشت، دوباره شاگرد این سرمربی در مس رفسنجان  شد و قراردادی به مدت دو فصل با این باشگاه امضاء کرد.

 

مس رفسنجان با جذب سید مهدی حسینی رسما وارد بازار نقل و انتقالات تابستانی شد و نخستین خرید خود را به این بازیکن آلومینیوم اراک اختصاص داد.

 

همچنین علیرضا نقی‌زاده، هافبک مس رفسنجان نخستین بازیکنی بود که در نقل و انتقالات تابستانی تصمیم به جدایی و قطع همکاری با این باشگاه گرفت تا راهی تراکتور و تیم شهرش شود.

دیدگاهها