کد خبر: 1774346/29 زمان: 14:26   1400/05/25 بازدید: 175,750

رئال آماده پیشنهاد 150 میلیون یورویی

امباپه پشیمان شد؛ درخواست ملاقات رودررو با الخلیفی

نشست خبری کیلیان امباپه امروز برگزار نخواهد شد و در عوض او قصد دارد شخصا با رئیس پی اس جی دیدار کرده و خواسته بزرگش را مطرح کند.

به گزارش "ورزش سه"، شنبه شب قبل از معارفه 5 خرید تابستانی جدید پی اس جی، گوینده ورزشگاه نام یازده بازیکن دیدار را اعلام کرد و زمانی که نوبت به کیلیان امباپه رسید، بسیاری از هواداران بر علیه او سوت زدند. بخشی کوچک از ورزشگاه اما به تشویق ستاره جوان فرانسوی پرداخت.

امباپه مدت هاست از تمدید قرارداد سرباز زده و گفته می شود قصد دارد همین تابستان به رئال مادرید برود. این سوت های اعتراضی ممکن است تصمیم او برای جدایی را مصمم تر کرده و از سوی دیگر سران باشگاه را نیز بیش از پیش متقاعد کند که بهتر است پیشنهاد 150 میلیون یورویی رئال را قبول کنند تا اینکه یک بازیکن ناراضی را یک سال دیگر نیز نگاه دارند.

 

 

 

 

طبق ادعای برخی رسانه ها، امباپه قرار بود امروز در نشستی خبری در مورد آینده اش صحبت کند. او تاکنون چندین پیشنهاد تمدید پی اس جی را رد کرده و اخیرا ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی در معارفه لیونل مسی صراحتا گفت که امباپه دیگر دلیلی برای تمدید نکردن ندارد چون تیمی قدرتمند را برای فصل جدید تدارک دیده اند اما به نظر ستاره فرانسوی حتی با آمدن مسی هم تمایلی برای ماندن ندارد.

 

 

 

 

شب گذشته جوزپ پدررول مجری معروف برنامه ال چیرینگیتو در خبری اختصاصی اعلام کرد که امباپه از نشست خبری منصرف شده و قصد ندارد در مورد آینده اش علنی صحبت کند چرا که مشاوران او توصیه کرده اند این نشست می تواند باعث خشم الخلیفی شده و مانعی بزرگ بر سر راه جدایی اش ایجاد کند.

 

 

 

 

 

در عوض امباپه امروز درخواست ملاقات شخصی با الخلیفی را کرده و قصد دارد رودررو به وی بگوید که قصد رفتن به رئال را دارد. او همچنین از رئیس درخواست خواهد کرد تا با باشگاه مادریدی وارد مذاکره شود. مشخص نیست واکنش الخلیفی به این درخواست چه خواهد بود ولی در مادرید منتظر پایان جلسه هستند و آماده ارائه اولین پیشنهاد رسمی برای امباپه.

به نظر همه چیز وارد فاز نهایی خود شده و به فاصله 2 هفته تا پایان انتقالات، روزهای داغ و پر حاشیه ای در انتظار دوست داران فوتبال خواهد بود.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.