کد خبر : 1774711 | 27 مرداد 1400 ساعت 21:55 | 21,604 بازدید | 0 دیدگاه

گوندگان مصدوم نیست

خیال گواردیولا از ستاره تیمش راحت شد

ایلکای گوندوگان مشکل خاصی ندارد و می تواند سیتی را برابر نوریچ همراهی کند.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی یکشنبه در هفته اول لیگ برتر 22-2021 به زمین تاتنهام رفت و با یک گل مغلوب شد. تک گل بازی را سون هیونگ مین کره ای به ثمر رساند و شاگردان پپ گواردیولا موفق به جبران آن نشدند. مدافع عنوان قهرمانی تیمی بسیار قدرتمند را تدارک دیده ولی در هر صورت کار را با شکست آغاز کرد.

در پایان بازی ایلکای گوندوگان هافبک آلمانی سیتی در حالی وارد تونل شد که به نظر می رسید از ناحیه شانه مصدوم شده است. برخوردی دیرهنگام با بازیکن تاتنهام، گوندوگان را دچار مشکل کرد.

 

 

 

 

اکنون مشخص شده است که مصدومیت این هافبک آلمانی جدی نیست و او حتی می تواند در دیدار هفته دوم سیتی برابر نوریچ به میدان برود و تیمش را همراهی کند. این بازیکن 30 ساله با 17 گل در 46 بازی در فصل قبل گلزن ترین هافبک تیمش بود ولی با آمدن جک گریلیش او نقشی دفاعی تر خواهد داشت.

 

سیتی بعد از باخت برابر تاتنهام، در هفته دوم به دیدار نوریچ می رود و چاره ای جز شکست دادن این تیم ندارد تا بتواند خود را در جدول رده بندی بالا بکشد. سیتی در 3 دیدار اخیر خود یعنی فینال لیگ قهرمانان، سوپرکاپ انگلیس و دیدار هفته اول لیگ برتر شکست خورده و باید روند شکست های خود را پایان دهد.

 

 

 

دیدگاهها