کد خبر: 1777349/42 زمان: 19:18   1400/06/10 بازدید: 17,687

بایرن از کورس جذب ارلینگ هالند کنار کشید

بایرن مونیخ برنامه ای برای خرید ارلینگ هالند، ستاره گلزن و جوان دورتموند ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که پیش بینی می شد، ارلینگ هالند، ستاره نروژی و 22 ساله در این تابستان در دورتموند باقی ماند. اما یک سال دیگر بند جدایی 75 میلیون یورویی قرارداد هالند فعال می شود و در واقع تردیدی وجود ندارد که او تابستان سال آینده دورتموند را ترک خواهد کرد.

 

حالا نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد بایرن مونیخ سالهاست عملکرد ارلینگ هالند را زیر نظر گرفته و مدیران باشگاه معتقد هستند که این مهاجم نروژی می تواند جانشین رابرت لواندوفسکی در سال های آینده لقب بگیرد. با این حال و با توجه به درخواست های سنگین مدیر برنامه این بازیکن یعنی مینو رایولا، این انتقال غیرممکن خواهد بود.

 

 

پرداخت دستمزد 50 میلیون یورو در سال ساختار پرداخت حقوق در باشگاه بایرن مونیخ را بهم می ریزد و به همین دلیل مدیران این باشگاه برای حفظ نظم رختکن تمایلی به اقدام برای خرید ارلینگ هالند ندارند. پس از تمرکز بر بازار فرانسه در دوره اول، حالا حسن صالح حمیدزیچ برای تقویت ترکیب بایرن مونیخ بیشتر به جذب بازیکنان آلمانی و البته آلمانی زبان بوندسلیگا تمایل دارد.

 

به همین علت بایرن مونیخ مارسل سابیتزر از لایپزیش را در روزهای پایانی بازار تابستانی جذب کرد و همچنین این باشگاه برای خرید بازیکنانی چون ماتیاس گینتر و هافمن نیز وارد عمل شده است. به هر حال در شرایط فعلی جذب بازیکنی مانند ارلینگ هالند با این دستمزد هنگفت در برنامه های بایرن مونیخ جایی ندارد و بدین ترتیب قطعا این بازیکن تابستان سال بعد راهی تیمی خارج از بوندسلیگا خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.